Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg túlreagáltam amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlreagáltam amikor szóhoz sem tudtam jutni percekig miután megtudtam, hogy édesanyám biszexuális?

Figyelt kérdés
tegnap 20:26
 1/7 steven95 ***** válasza:
90%
Nehéz téma hogy a szülő is ember és szexel, vágyai vannak. Ha még általad nehezen elfogadható/érthető szexualitása is van még. Bizonyos tekintetben mindenféle reakciódhoz jogod van. A szexuális életéhez pedig ezután sem lesz közöd, ahogy Te is elvárod hogy a tiédhez se legyen köze anyukádnak.
tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Mi közöd hozzá? Már bocs.

Te megszülettél. És pont.

Ha te lennél más, meg lennél sértődve, hogy nem fogad el olyannak, amilyen vagy.

Ő szeret téged, a testében nevelkedtél, a testéből táplált téged, éveken át nem aludt, hogy neked minden a lehető legjobb legyen. Az a minimum, hogy egy büdös, árva rossz szót sem szólsz ezzel kapcsolatban. Mert nincs hozzá semmi közöd!

tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor milyen sz@rul jártál volna, ha az derül ki róla, hogy leszbikus...
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A (túl?)reagálás csak azután következett, miután szóhoz jutottál. Az a lényeg, nem a "pillanatnyi" meglepődés.
tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
ja.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem reagáltad túl, elhiszem, hogy fejbevagott.


Ez van, fogadd el. Mást úgysem tudsz csinálni.

tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2 hú, veled vannak gondok...


Teljesen természetes, hogy meglepődtél. Nincs ebben semmi rossz. Közöd pedig természetesen van hozzá, hiszen az anyád :D nyilván fogadd őt el így is.

tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!