Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Barátnőm szeretné meglepni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szeretné meglepni a barátját egy hármas szexorgiával. Engem szeretne harmadiknak. Nem tenné tönkre a barátságunkat? 22/l

Figyelt kérdés
ma 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez nagyon érzékeny terület.

Sajnos változó hogy ezt ki hogy fofja megélni közületek.

Van aki igy hogy barátnőt von be 3.nak jó élmenyként éli meg de van aki sajnos féltékeny lessz mert nyilván veled lessz többet foglalkozva stb..

Mielőtt bele vágtok tényleg nagyon alaposan beszéljétek át a dolgot nehogy rosszul süljön el.

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha jobb leszel szexuális téren a barátnődnél akkor lehet.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát az ilyet baráttal/ismerőssel a leghülyébb ötlet megtenni.

Szinte biztos, hogy összeveszés lesz a vége

ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Mi az ami beválllalnál a 3asba az is kérdés.. Ha barátjának jobban be jössz te szexuálisan vállalod hogy barátság off? Barátnőd barátja ismer? Látott már mondjuk bikinibe a pasi? Bejön neked a Pasi?
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk nem volt hatással a barátságra L.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem egyszer volt hasonló helyzetben részem mint harmadik. Több barátnőm is megkért hogy…

Amennyiben bármi kérdésed van irj privátban nyugodtan.

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm is csinos, és én sem tartom magamat csúnyának. Elszeretni biztosan nem fogom a barátját.
ma 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez csak hármótokon múlik, előre senki nem fogja tudni megmondani, hogy mi lesz a vége. Ha kihagyod, örökké bánni fogod, ha megteszed, akkor vagy bánni fogod, vagy nem. Én sajnálom, hogy nekem nem volt ilyen lehetőségem, mert biztosan belementem volna. Úgy gondolom, hogy ha egy barátság emiatt tönkremegy, azért nem kár. Igaz barátok mindkét fél részéről tudják kezelni az ilyen helyzeteket is.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit tudsz nyújtani a pasinak amit a barátnője nem?
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Puding próbája.... :)
ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!