Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Bi fiúk! Hogy történt az első alkalom, amikor lecsapoltatok egy másik fiút?
Figyelt kérdés
szept. 21. 07:09
22/30 anonim válasza:
17 voltam.Hihetetlen volt.A többit itt nem...
23/30 anonim válasza:
Haverommal iszogattunk és megcsókolt, majd jött a többi jó....
24/30 anonim válasza:
Elmentem egy fizetős fiúhoz 30 évesen.
De csak én élveztem az ő szájába, nekem valahogy nem sikerült őt elélveztetni.
Pedig próbálkoztam.
25/30 anonim válasza:
#24 Lehet még gyakorolni kell, hogy jobban menjen.
26/30 anonim válasza:
21-es elkérhetem privátba az elérhetőséget?
27/30 anonim válasza:
Haverom tipikusan olyan volt, hogy nem szerette magát zavartatni, mikor rájött a kanosság, így párszor volt olyan, hogy kiverte, amikor csak én voltam nála (tipikusan olyan pornóra, amiben szopás ment). Elég jó mérete volt, meg is kérdeztem valamikor, hogy kézbe vehetném-e, aztán vicceskedve mondta, hogy akkor akár segíthetnék is. Egy darabig kézzel csináltam neki szép lassan, megvártam, míg előbuggyant egy nagyobb csepp előnedv, viszont eléggé meglepődött, amikor külön kérdés nélkül a számba vettem. Viszont nem tiltakozott, ezért folytattam. Elég jól megkeményedett a számban a farka, de annyira lefoglalta, hogy szopom, hogy nem szólt - egyszer csak éreztem, hogy a farka nekiállt lüktetni, elég nagy spricceket kaptam, de jól esett, nem ment félre belőle semmi. Tele volt a szám vele, de nem köptem ki hanem inkább lenyeltem, és még pár óráig nem ettem rá semmit, egész finom volt neki. Utána még sokszor jártam át hozzá, neki is megtetszett a dolog, így kölcsönösen segítettünk egymáson (bár én csináltam neki többször).
29/30 anonim válasza:
kanos voltam felléptem grinderre és hamar kaptam üzit ledumáltúk átmentem és rövid csevely után letolta a nadrágját és a többi ment magától. kellemes élmény volt, nem bántam meg eléggé furi volt utána mentem is haza és még éreztem az ízét a számban ahogy sétáltam haza.
30/30 anonim válasza:
Csak közös maszti volt elsőre, aztán néha kicsit egymásnak. Néha mai napig rám jön hogy jó lenne valakivel újra egymásnak.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!