Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek milyen volt az elso alkalom egy masik fiuval?

Figyelt kérdés
johetnek sztorik is hogy hogy tortent:D
júl. 17. 23:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Az első közös hoki és a szex is jó volt.
júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem még várat magára 30+ évesen.Nem találtam még fiatalt..
júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Első alkalommal csak hoki, utána kis tapi, simi. Ruhás dugás.. Majd szopattuk egymást, eleinte mindig kiköpte, de egészen belejött, ötödik alkalommal már nyelte, mint kacsa a nokedlit. Majd ujjaztam, harmadik alkalommal jól, megpakoltam a seggét. Bevezettem az anális és orális gyönyörök széles tárházába.
júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó korod?Erre felállt..
júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Első pár alkalommal nagyon félénk, szégyenlős volt a barátom. Itt aludt nálam, beköszöntött a vaksötét éjszaka. Nem szeret lámpafénynél szexelni. Besötétedett, előjött belőle a kis riban©, olyan perverz volt, hogy még én is meglepődtem, pedig én sem vagyok kispályás. Olyan mocskos dologokat csináltunk, hogy egy pillanatra elgondolkoztam azon, hogy másnap elmegyek gyónni. De csak egy pillanatra, utána folytattuk tovább.. 😉😉
júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös válaszban egy szeminarista emlékeit olvashattuk ? :)
júl. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Még várat magára.
júl. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Itt ciki,akarod leírom privátba
júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem volt
júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Király volt nagyon!!!

Baromi jóképű volt a srác, adoniszi testtel és 20 centis dákóval. Óvatosan csinálta, de 2 napig fájt a seggem utána így is! Mondjuk cseppet se bántam! :D

júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!