Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek milyen volt az elso alkalom egy masik fiuval?

Figyelt kérdés
johetnek sztorik is hogy hogy tortent:D
júl. 17. 23:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem volt,

de nagyon vágyom rá, aktív vagy uni partnerral szívesen átélném az elsőt.

aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első orál exbarátommal volt, ő kifejezetten nem szopott jól magától, de nagyon jól meg lehetett dugni a száját, nem öklendezett egyáltalán. Szopáson kívül mást nem csináltunk kapcsolatunk alatt, ő nem akarta.

Aztán miután szétmentünk egy fiatal tanárbácsit felhívtam a lakásomra, intenzíven leszoptam, ő is engem, majd olyan istenien kinyalta a fenekem, hogy azt hittem már ott elmegyek. Ezután berakta a vastag farkát a fenekembe, és vagy egy órán át hevesen dugott, életem egyik legjobb együttléte volt, egyáltalán nem fájt, még annak ellenére sem, hogy ez volt nekem az első anális együttlétem, ráadásul meg is volt áldva jó mérettel. Nagyon odafigyelt és érzékien csinálta. Még most is áll a farkam, ha csak rá gondolok is. 🤤

Jelenlegi párommal viszont a lehető legperverzebb szexuális vágyainkat is ki tudjuk egymással élni. Kapcsolatunk elején voltunk egy gyulai wellness hétvégén és vagy 10-15-ször felváltva dugtunk mindkét nap, életem legjobb hétvégéje volt, utána egy hétig rendesen sajgott a fenekem, de mikor csak eszembe jutott az a hétvége, kőkeményre merevedett a farkam jó ideig. 😁

aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egy ideje próbálkozom és nagyon is vágyom rá, de sajnos eddig még nem jött össze, hogy egy türelmes aktív vagy uni partner beavasson.
aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23-as irj
aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szia,

23-as vagyok...

aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Úgy értette, hogy privátot, Te marharépa! 😊😋
aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem se írt egy aktív 40-es férfi se.
aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!