Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azok a heteró pasik, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a heteró pasik, akik fantáziáltak már arról, hogy milyen lehet egy magas, jóképű, kigyúrt, nagyfarkú férfival a szex, biszexek, vagy általános kíváncsiság az egész?

Figyelt kérdés
aug. 2. 14:53
A kérdező szavazást indított:
Biszexek
Általános kíváncsiság
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sz . pásról szoktam fantáziálni. De sztem ez biszex dolog, mi más lenne?
aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

1


Fantáziál akkor miért lenne biszex?

Horrort néz akkor sorozatgyilkos?

aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3) mivel ez egy vagy szamara, igy nagy esely van ra hogy biszex.
aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
#3 mert hetero még csak nem is fantáziál a saját neméről, azért biszex. Hajlam biztos van benne. De nem hetero, az biztos.
aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szexuálitás nem a tettektől függ... Ez a vágyakról szól. Úgy is lehet valaki hetero, biszex vagy homo hogy életében nem szexel senkivel.

Aki csak ellenkező nemmel tud elképzelni szexet az hetero, aki csak saját nemével az homo ski pedig mindkettővel az biszex. Teljesen függetlenül attól hogy bármely nemmel létesített e valaha szexuális kapcsolatot.

aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!