Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, vllt valaha biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vllt valaha biszex pasival pozitív élményetek, tapasztalatotok? Akár kapcsolat, akár csak szex?

Figyelt kérdés

júl. 26. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Volt! Életem eddigi legjobb pasija volt! Fantasztikus szerető volt!


36N

júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én is biszex vagyok, van pozitív tapasztalatom. Már egy ideje együtt voltunk, amikor elmondta, hogy bi. Félt, hogy mit fogok reagálni, de nem akarta eltitkolni. A szexben semmi nem tűnt fel, teljesen férfias szerepet töltött be, semmiféle passzív vágya nem volt. Így a kapcsolat alatt sem beszélt erről szívesen, pl hogy neki mi az esete, mi jön be neki pasival, arról nem nagyon akart megnyílni. Inkább nőkkel volt mindig, más férfiakkal sosem volt neki komoly. A kapcsolatunk alatt monogámok voltunk, igen, van ilyen biszexeknél is. Nem vagyunk már együtt, ennek több oka is van, de a biszexsége nincs köztük.
júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nemvolt, és a barátnőimnek se akik megbíztak egy ilyenben, s a lányok barátnők azóta mindkettő leszbikus lett, s ezen érdemes elgondolkozni.
júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Volt. Sose ez alapján válogattam.
júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%
Csak rossztapasztalat! Ami eszembe jut biszex "férfi szóösszetételről, az a hazugság, terelés, sunyizás, fertőzés, és pontozzátok ezt is le, de a tény az tény, bármennyire dpontozgattok dacból!
júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!