Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 1 meleg és 1 biszex pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 meleg és 1 biszex pasi valamint 1 nő 3asozást el tudtok képzelni?

Figyelt kérdés

Esetleg volt ilyenben részetek?

Tapasztalat?

Vélemény?

Elképzelés?



júl. 22. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Beszéltem biszex pasival akik csinálnak ilyet. És élvezik.
júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Egyetemi kollégiumban csináltunk ilyet két fiúval akik hónapok óta fűztek, hogy dughassanak szendvicsben. Sokat szexeltem már velük, ez a része nem volt újdonság, csak nem egyszerre. Azzal mentem bele, hogy nem csak én leszek a szendvicsben, hanem mindenki! 😁 Végül is bevállalták...
júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer próbáltam, nagyon jó volt. Nekem ráadásul az volt az első biszex élményem.
júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én világomban is gyönyörű élmny ez a felállás :)
júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

2-es Egyetemista koromban én is rendszeresen csináltam ezt azokkal, akik benne voltak.

Sok hetero srác is kipróbálta, aztán rájött, hogy jobb mint a csajával szexelni.

júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Èn benne lennék 33f
júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
5) ja, persze "heterok" akik dugnak veled, es jobban is szeretik pasival. Inkabb biszexek.
júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az világos, hogy ilyenbe mindenki a bisex pasi miatt megy bele. De mit kezd egymással a meleg pasi és a csaj? Mennyire zavarják egymást?
júl. 23. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8) miert mikor ket hetero fiu csapatja egy hetero lannyal, akkor mi van? A 2 fiu foglalkozik a lannyal, nem egymassal.Itt is ez a helyzet. A meleg srac meg a lany szorakoztatja a biszexet. Ennyi. Nem egymast.
júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

#7 Akkor élték meg először azt, amiről sokáig csak fantáziáltak heteróként. És akkor vált nyilvánvalóvá számukra, hogy nem hetero srácok, hanem bi- vagy homoszexuálisak.

Vagy szerinted mindenki azonnal tisztában van a nemi identitásával? Szerinted nincsenek a tinik, huszonévesek korában olyan időszakok, amikor bizonytalanok lennének abban, hogy melyik csoportba is tartoznak valójában?

Mert ha ezt hiszed, akkor semmit sem tudsz az emberi szexuális identitás kialakulásáról, csak az ócska homofób szöveget nyomod, ami már kib@szottul gáz a mostani világban 😉

júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!