Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex/Homoszexuális passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex/Homoszexuális passzív fiúk, ha csak szimplán orális szexre kerül a sor, ti meztelenül csináljátok vagy marad a ruha?

Figyelt kérdés
Melyik izgalmasabb számotokra?

júl. 22. 07:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Életemben egyszer szoptam, akkor nem vetköztem meztelenre.
aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 sandrisbp ***** válasza:
100%
Meztelenül általában jobb, izgalmasabb, ha lehet közben simogatni is a másikat itt-ott... de vannak szituk, ha gyorsan kell és hely se igazán alkalmas, akkor sliccből is izgalmas.
aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Eddig egyszer volt kaland fiúval. De én nem vetkőztem le, csak a partneremet vetkőztettem le.
aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pólóig vetközök, akinek meg csinálom, szintén. Annyira nem szeretem, ha csak farmer résen van átdugva, alul jobb fedetlenül, mert akkor jobban rá lehet fogni.
aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Pucéran, alap. De az izgat, ha a másik ruhában van. Főleg ha park, vagy ilyesmi a helyszín. Mondjuk én sub vagyok. :)
aug. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 snoopysnoopy72 válasza:
Szeretem a spermátna számban az arcomon így persze hogy ruha nélkűl
szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Alkalomtól és helytől függ.

Mindkettő lehet nagyon élvezetes, mindkettő izgat.

szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Meztelenül. Es ha másik nem veszi még erre sem a fáradtságot...hát az volt utolsó alkalma a számban.
szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
meztelenül. Szeretem ha szopás közbe a fenekem is simogatja
szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!