Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagy bi kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy bi kíváncsi férfiként, kizárólag női partner társaságában élvezed férfi partnerrel vagy kettesben is, biszex és meleg férfi is játszik vagy kizárólag bi?

Figyelt kérdés

Sok bi vágyakkal bíró férfi csak női partnerével együtt élvezi másik férfivel a szexet (hármasban, többesben). Míg vannak, akik kettesben is kipróbálják vagy aktívan játszanak férfivel/férfiakkal is. Te melyik verzióban élvezed?

Ha barátnőd/feleséged társaságában próbáltad ki a biszex játékokat, milyen élmény volt utána kettesben férfivel? Randi is volt vagy egyből a lényegre tértetek? Mit gondolsz, személyesen képes lennél összejönni, felszedni egy pasit? Netalán már volt ilyen?



júl. 7. 12:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben még soha nem volt élményem egy pasival, (és nem is lesz) de ha volt ott legalább egy nő is, akkor nem volt gond.
júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A nővel igazi számomra a hármas biszex, de egyáltalán nem vetem meg, ha csak egy sráccal kettesben adjuk meg egymásnak amire kölcsönösen vágyunk.

Voltam már jónéhányszor négyesekben is, és kisebb-nagyobb biszex grupikban, vagy csak fiús grupikban is.

júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Leginkább nővel szeretném, ha lehet a feleségemmel, de mivel ő nem megy bele ebbe, így néha már ott tartok, hogy csinálnám kettesben is pasival.
júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Többször voltam kettesben pasival, és hármasban is a feleségemmel és egy másik pasival. Mindegyik másért volt nagyon jó.
júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Legjobban úgy jön be nekem ez, ha legalább egy nő is van a "fogatban", de voltam már kettesben is azokkal a biszex srácokkal és férfiakkal, akikkel korábban nőkkel is.

A full passzív, férfiatlan vagy nőies melegeket nagyívben kerülöm, ők nem az én világom, de a férfias unik és aktívak bejönnek akár nagyobb korkülönbséggel is, ahogy a biszex srácok és férfiak is (persze csak ha jól néznek ki, ápoltak, és a fejük sem kong az ürességtől).

júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
25) nyilvan unit vagy aktivat akarsz mert passziv vagy😅
júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#25???

Szerintem nekem szólt a válaszod (15-ös vagyok).

Nem, egyáltalán nem vagyok passzív. Ha magamat kell besorolni, akkor biszex-uni vagyok.

És éppen az univerzális beállítottságom miatt preferálom a szintén uni srácokat, de téged ne zavarjon se ez, se az a tény, hogy tőled azért "kicsit" jobban tudom milyen vagyok, és mire vágyom...🙃

júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!