Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagy bi kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy bi kíváncsi férfiként, kizárólag női partner társaságában élvezed férfi partnerrel vagy kettesben is, biszex és meleg férfi is játszik vagy kizárólag bi?

Figyelt kérdés

Sok bi vágyakkal bíró férfi csak női partnerével együtt élvezi másik férfivel a szexet (hármasban, többesben). Míg vannak, akik kettesben is kipróbálják vagy aktívan játszanak férfivel/férfiakkal is. Te melyik verzióban élvezed?

Ha barátnőd/feleséged társaságában próbáltad ki a biszex játékokat, milyen élmény volt utána kettesben férfivel? Randi is volt vagy egyből a lényegre tértetek? Mit gondolsz, személyesen képes lennél összejönni, felszedni egy pasit? Netalán már volt ilyen?



júl. 7. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Kettesben is, meleggel is.

Szerintem ez a biszexualitás.

júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nő jelenlétében próbàlnàm ki.
júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Feleségemmel hármasban volt az első bi élményem. Második alkalommal párom később ért haza a munka miatt, a srác pedig már ott volt nálunk. Megsz.patott! Nagy élmény volt! Majd hármasban is toltunk egy kiadós menetet. A kettes élményt nem meséltük el feleségemnek.
júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy négyes alkalmával egy üvegforgatás során kaptuk a két csajtól a feladatot hogy szopcsi egymást.

Életemben akkor volt először ilyen kalandom,de nem volt olyan kiábrándító mint amilyennek először hittem.

Azóta volt már többször ilyen, de kifejezetten csak akkor, ha min. a párom is beszáll.

júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Csak nővel 3-asban próbálnám ki először. Aztán ki tudja
júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Transzik a legjobbak
júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csakis nővel, úgy az igazi biszex élmény.Mindkét nemmel. Plusz nekem a nok amigy is jobban bejonnek
júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kettesben és a feleségemmel együtt is élvezem,de csak k8verjük egymásét.Több nem is izgat pasival.De kipróbáltam azért az orált is.
júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy.Fő az élvezet.Mondjuk a nők azért jók mer kinyalhatom az

anyagot belőle akár másét is.

júl. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Srias87 ***** válasza:
100%
Siman kiprobalnám! :)
júl. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!