Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire izgató a férjnek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire izgató a férjnek, ha nézi miközben egy másik férfi dugja a feleségét? Ettől lehet, hogy jobban kedvet kap a szexhez és még jobban élvezi mint kettesben ?

Figyelt kérdés
máj. 30. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Én erre nem lennék kíváncsi.
máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
eléggé. Nálunk legalábbis bejött
máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
A cuckold kedvelőknek nagggggyon, másnál meg pont ellenkező a hatása (nem a szexhez kap kedvet, hanem a váláshoz).
máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Egyéni ízlés kérdése. Nekem tetszene.
máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszett. Utána kinyaltam a friss anyagot a feleségem puncijából.
máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
#6 és az miért volt jó, hogy férfiként egy masik férfi "friss anyagát" nyaltad ki?
máj. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Számomra nem izgató lenne hanem visszataszító. A cuckold az egy fétis tehát nem a szokványos szexuális vágy, másféle fétisem van ami másokat taszítana valószínűleg. De nem is vágy másra a feleségem elmondása szerint.
máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#7

Mondjuk, mert biszex vagyok.

jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Ezzel igáig semmi gond, de akkor is egy másik ferfi dugta a felesegedet. Azt ertem, hogy ket kapura játszol, de szerintem adott szituban maradni kene az egy kapunál. El nem tudom kepzelni még akkor sem, ha biszex vagy, hogy miert kell ilyet csinálni? Szerintem ezek beteges dolgok. Ha fsfival vagy teszem azt ma, legyél férfival, holnap meg nővel. De az, hogy ma a felesdged dugja egy féfri és utána te meg tisztítod a maradékot....hát beteges!
jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!