Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire izgató a férjnek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire izgató a férjnek, ha nézi miközben egy másik férfi dugja a feleségét? Ettől lehet, hogy jobban kedvet kap a szexhez és még jobban élvezi mint kettesben ?

Figyelt kérdés
máj. 30. 13:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy beteges! Ez is a szex része, ha mindenkinek izgató, akkor miért ne csinálják? Izgató lehet a csajommal közösen leszopni egy másik pasit amíg az arcunkra nem élvez, csókolózni vele, miközben a másik pasi spermája a szánkban van, néha kivenni a farkát a csajunk punciájból és szopni kicsit majd visszaigazítani, hogy dugja továb... Attól, hogy neked személy szerint valami vissztaszító, más még lehet, hogy pont arra indul be.
jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%

#11 nem, ez tényleg nem visszataszító!

Beteg dolog...abberált, beteges dolog. De egészségetekre!

Mindent félretéve azért az érdekes, hogy teszem azt egy autóra, ruhára, telefonra...stb azt mondod enyém. A feleségedet meg bedobod a közösbe, hogy a csillapíthatatlan beteg fantaziadnak teret engedj. Lenne dolga a szexuál pszichológusnak! Jó alany vagy!

jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
És szerinted érdekel bárkit is a véleményed? :) Biztos benned is lehet találni olyat, amit én tartok betegesnek.
jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%

Nem vitatom😃 viszont a páromat nem alázom meg azzal, hogy a beteg szexuális fantáziámat kiéljem.

Kikerted a véleményem, mert ki írtad a gyakorira a kerdésed. Az pedig nem az én dolgom, ha téged nem érdekel, ettől még leírom zsenikém!

jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%
Javítom, nem te írtad ki, te csak vered a nyálad..(jobb híján, gondolom nincs játszótarsad).
jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként a #12-ben k.rvanagyot tévedtél a tulajdon-hasonlatoddal. Ugyanis a nő nem a tied. Szóval aki a nyálát veri az te vagy, pedig még egy épkézláb hasonlatot se tudsz összehozni. Betöltötted már egyáltalán a 18-at kis köcsög? ;)
jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%

#16 ladod milyen sötét vagy? Hogy nem ertetted! Elmagyarázom. Míg az autodat nem adod oda egy proba körre egy idegennek, addig egy emberi lényt, akit szeretsz (elvileg) oda dobod, hogy dugják. Mindegy, hog neki az jó-e vagy sem? Össze szed-e valamit? Az a lenyeg, hogy a fantáziadat kielégítsd.

Ne köcsögözz, mert nő vagyok, szóval köcsög nem lehetek. A koromhoz semmi közöd, de tegyél be 26-32 év közé.

Nekem is van párom, de az életbe ilyet nem tenne velem. Inkább gyengéd és odafigyel rám, minthogy oda dobjon idegeneknek. Nem is tehetné meg!

jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó, bakker, ha nő vagy, akkor bocs. De mi a fenét keresel egy olyan támában, ami kifejezetten biszexuális, ha nem bírod az ilyesmit? Amúgy te még nem láttál olyan nőt, aki maga igényli, hogy a férjén kívül más is dugja? Nem lehet odadobni senkit, ha ő nem akarja. A cuckold nem csak a férj öröméről szól, sőt, arról a legkevésbé. A nő maga szeret félredugni, néha akár megalázó is lehet a helyzet a férjnek. Szóval a nőt senki nem dobja oda másnak, ő maga igényli az extra f@szt. Nem tudom honnan veszed, hogy egy nő bármit megtesz, amit a férje mond neki, akkor is ha ő maga nem akarja? Rohadtul nem aza a lányeg, hogy a férj élje ki a fantáziáját, hanem hogy a nő élvezze a szexet. Ha a férje is élvez belőle valamit, az már egy extra hozománya a dolognak.
jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%

Semmi baj!

Am véletlen kavarodtam ide😃

Egyik este boroztam😃 és olvasgattam, de csak az egeszség kategóriába szoktam, mert kértem segítséget a betegségemmel kapcsolatban, illetve inkább tanácsot. Es néhány kategóriába beleolvastam. Nem csak ebbe, másikba is. És erre kommenteltem kissé "dalos" kedvembe😃 ne kerdezd miért, úgysem tudnám megválaszolni. De kíváncsi voltam, hogy ez miért jó valakinek? És itt ragadtam.

Nyilván, ha a nő is szeretné akkor azzal nincs baj. De mi van, ha teszem azt annyira szeret es azt akarja, hogy boldog legyél és inkább csendben beáldozza magát?

jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
30%
Én ezt nem tudom elképzelni. Eddig csak olyan nőkkel találkoztam, akik ha valamit nem akartak a szexben, azt megmondták kerek perec és akkor az úgy volt. Normál nő-férfi szexben el tudom képzelni, hogy valaki időnként a másik kedvéért (mert szereti) kicsit túlmegy a komfortzónáján, de azt nem tudom elképzelni, hogy akár mással is lefeküdjön ezért. Ha létezik is ilyen, akkor is valószínűleg nagyon ritka, és ott szeritem bőven van más, komolyabb baj is.
jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!