Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak azért lennék kikiáltva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért lennék kikiáltva konzervatívnak, mert házasság után szeretném elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Soha nem tartottam magam konzervatívnak.

Nem vetem meg a testi örömöket, biszexuális vagyok és ha lesz kapcsolatom, nem csak csókolózni szeretnék.

Viszont úgy érzem, hogy a tényleges szexnek, a behatolásnak tényleg házasságban van a helye.

Huszonéves vagyok, szűz, forróvérű, és nem gondolom, hogy bármelyik jelzőt szégyellnem kéne.

Hormonálisan labilis vagyok, ez egy veleszületett rendellenesség. Tisztelem az emberi életet, nem szeretnék se állatot, se embert ölni, így nem szeretnék mikroabortuszt okozó fogamzásgátló eszközöket se használni.

Hiszek Istenben, de a szemellenzős vallásosságot és az itthon divatos kultúrkereszténységet mélységesen elítélem.

Nem hiszek abban, hogy hosszú évekig várogatni kell házasság előtt, ha a felek megbíznak egymásban, és abban se, hogy milliókat el kéne szórni lakodalomra, tele kotnyeles rokonokkal.

Úgy gondolom, hogy csak két emberre tartozik. A világ legtermészetesebb dolgának kéne lennie, nem egy erőltetett, kényszeres valaminek.

Annak a jele, hogy felvállalom társamként a másikat, nem csak együtt élegetek vele, amíg egyszer csak eldobom.

Természetesen nem ítélek el senkit, aki másképp gondolkodik.


Bárkinek mondtam ezt eddig, menekülés lett a vége. Illetve lerendeztek egy “Te nagyon konzervatív vagy” jelzővel, pedig soha nem fogom magam annak vallani. Kaptam már olyat is, hogy “várna addig, amíg késznek érzem magam”. Nem vagyok prűd lányka, akinek fogalma sincs, hogy mit tegyen. Természetesen nagyon kívánom, és minden idegbaj nélkül megtenném. Nem kell tanítgatni, szűzen is épp elég felvilágosult vagyok a témában, de akkor is várnék a megfelelő emberre, aki hasonlóan gondolkodik.



júl. 1. 12:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

#29

Azért én azt is állítom ezzel, hogy az alacsony igényszint megszűnne, amint egy normális szexuális együttlétet megél. Ezért állítottam azt, hogy itt a jó szexuális kapcsolat hiánya vezetett ahhoz, hogy azt állítsa amit.

júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

#31, "az alacsony igényszint megszűnne, amint egy normális szexuális együttlétet megél"


Na és ezzel nem értek egyet: ha disznók elég gyöngyöt szórsz, nem látnak benne szépséget, csak felzabálják.

júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
46%

#32

Hát nyilván, csak nem jó az analógia, mert ahogy mondtam az ember is a saját élvezetére azért odafigyel. Ha megtapasztalja, hogy A-féleképpen jobb, mint B-féleképpen, akkor igénye lesz a jobbra.

Élhet valaki egész életében száraz kenyéren, ha egyszer a kezébe nyomsz valami édességet, akkor ő is felismeri, hogy mennyivel jobb és onnantól kezdve szeretne jobbat.

júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
70%

A szex természetesen nem az egyetlen igény. Az alacsony igényűeknél igen. A magasabb igény nem az hogy az 56. Kipróbálta másokkal utána már magas szinten lenne bárki is


Azért érveltem a szexxel, mert a kérdező sajátmaga dillenmái erről szólnak, központba állitotta a szűzességét és az első lefekvés problémáit.


Tehát ezek azok az igénySzintek amiről beszélni akar velünk.


És nem azért mert ezaz egyetlen igény szint !

júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megtapasztalja, hogy A-féleképpen jobb, mint B-féleképpen, akkor igénye lesz a jobbra."


Pont ez az, hogy szerintem nem, mert ami neked jobb szex, neki nem biztos, hogy jobb.


Egy haverom egyszer nekiállt főzni az apósáéknak, mert az öregek folyamatosan ugyanazt ették, és úgy gondolkodott, mint te: ha egyszer megkóstolja, akkor rákap a jóra. Az öreg megette, és ennyit mondott: nem volt rossz, de ebéd nem lesz?


Azt tudod rákapatni az ínyencségre, aki nyitott rá. Aki vegetás étolajban sült oldalast akar enni, annak te süthetsz akármit.

tegnapelőtt 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
56%

#34

Mert nyilván nem tudja, hogy milyen szintek lehetnek. Ha van egy ember, aki életében nem evett és ehezik, akkor ő is először azzal fog jönni, hogy csak enni akar.

Viszont ha már eszik és van jobb, mint a száraz kenyér, akkor a jobbra is igénye lesz.


#35

Ez azért rossz példa, mert az embereknek más az ízlése és én nem állítom, hogy az, amit én jónak tartok az neki is jó. Ahogy azért mert én főzök valakinek, azt szeretni fogja.

Azt állítom, hogy létezik jobb, és lehet, hogy neki a jobb az, hogy ostorral csapkodják közben a hátát. De ha egyszer a jobbat megtapasztalta, akkor arra lesz igénye.

tegnapelőtt 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
32%
Van kedved randizni? Gondoltam dm, tali, beszélgetés, utána ha nagyon nem, akkor legalább tapasztalat megvolt, vagy ha leírás alapján felismerek valakit a baráti társaságból, akkor oda tovább.
tegnapelőtt 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
9%

A férfiak csak hódítani akarnak eszük ágában sincs a házasság

A testet akarjuk, a többi női alkatrésszel kedvesek vagyunk, no de hazasság? Ahhoz főzni kellene, hogy a hadunkon keresztül meg tudjon tartani. Majd rádumáljuk megtörténik és ott hagyjuk.


Csak a keresztény férfiak gondolkoznak máshogy annak is csak a fele.

tegnapelőtt 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!