Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak azért lennék kikiáltva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért lennék kikiáltva konzervatívnak, mert házasság után szeretném elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Soha nem tartottam magam konzervatívnak.

Nem vetem meg a testi örömöket, biszexuális vagyok és ha lesz kapcsolatom, nem csak csókolózni szeretnék.

Viszont úgy érzem, hogy a tényleges szexnek, a behatolásnak tényleg házasságban van a helye.

Huszonéves vagyok, szűz, forróvérű, és nem gondolom, hogy bármelyik jelzőt szégyellnem kéne.

Hormonálisan labilis vagyok, ez egy veleszületett rendellenesség. Tisztelem az emberi életet, nem szeretnék se állatot, se embert ölni, így nem szeretnék mikroabortuszt okozó fogamzásgátló eszközöket se használni.

Hiszek Istenben, de a szemellenzős vallásosságot és az itthon divatos kultúrkereszténységet mélységesen elítélem.

Nem hiszek abban, hogy hosszú évekig várogatni kell házasság előtt, ha a felek megbíznak egymásban, és abban se, hogy milliókat el kéne szórni lakodalomra, tele kotnyeles rokonokkal.

Úgy gondolom, hogy csak két emberre tartozik. A világ legtermészetesebb dolgának kéne lennie, nem egy erőltetett, kényszeres valaminek.

Annak a jele, hogy felvállalom társamként a másikat, nem csak együtt élegetek vele, amíg egyszer csak eldobom.

Természetesen nem ítélek el senkit, aki másképp gondolkodik.


Bárkinek mondtam ezt eddig, menekülés lett a vége. Illetve lerendeztek egy “Te nagyon konzervatív vagy” jelzővel, pedig soha nem fogom magam annak vallani. Kaptam már olyat is, hogy “várna addig, amíg késznek érzem magam”. Nem vagyok prűd lányka, akinek fogalma sincs, hogy mit tegyen. Természetesen nagyon kívánom, és minden idegbaj nélkül megtenném. Nem kell tanítgatni, szűzen is épp elég felvilágosult vagyok a témában, de akkor is várnék a megfelelő emberre, aki hasonlóan gondolkodik.



júl. 1. 12:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

"Mi értelme a házasságnak ha szinte mindíg egy igen csak költséges válással végződik."


Mi értelme a párkapcsolatnak, ha többnyire fájdalmas szakítással végződik? Mi értelme enni, ha úgyis kisz.rjuk és éhesek leszünk?


Oké, értem amúgy, mit kérdeztél: milyen pluszt ad hozzá a házasság a párkapcsolathoz, ami miatt megéri ezt a drága procedúrát? A válasz, hogy pont annyit ad hozzá, mint a cégalapítás a közös bizniszhez.


A párkapcsolat egy dolog, a családalapítás egy másik. Egy család felépítése aszimetrikus feladatmegosztással, közös vagyon felépítésével jár. A házasság ezt teszi hivatalossá: mi innentől egy cég vagyunk, amit ha szakítunk, felszámolással tudunk megszüntetni.


"mért is kellene várni a szexxel házasságig?"


Egyetértek veled, ugyanakkor a kérdés nem az volt, hogy jó ötlet-e, hanem hogy miért bélyegzik konzervatívnak.

júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
43%

Anyám 25 évesen szüzen ment apamhoz.

Így Isten áldasa van azokon akik ezt elérik. Anyám hát testvéremet szülte meg. Nem éheztunk,magas színvonalon nőttünk fel családunkat sokan irigyelték.


Éppen a férfinak jó hogy szűz nőt kap feleségnek. Én nem szűz feleséget választottam aki két férfival volt csak életében, hát nem potyereg az első után úgy hogy engem is szeret???


Higgyétek el fiúk, nincs mit kipróbálni egy nőn a hazasság előtt, ugyanolyan jó mindegyik, de a Szűz nő rád méreteződik.


Az ideológiákat dobjatok félre csak a Szűz nő jó a házasságban.

Ne hallgasd a bigott, maradi, konzervatív cimkékre,,, ne!


Arra hallgass hogy neked van igazad a biológia legszebb hivoszavara. A férfinak jó ez, hiszen nem fogsz más férfiak után sohajtozni, ez nem jó egy férjnek? Dehogynem! Nem kell féltékenykedni kizárólag a férfi hosszútávú érdeke hogy ilyen felesége legyen.

júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
89%
Na kérdező, ha eddig nem lettek volna kétségeid, a szűzen férjhez menésről, akkor a #22-es adott gondolkodnivalót bőven. 😂
júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire én is ilyen hozzáállással keresem a párom, huszonéves szűz férfiként, de a biszexualitás és semmilyen előzetes szexuális jellegű kapcsolódás nem férne nekem bele, abba az erősen megalapozott szándékba, amit házasságként szentesítünk. Csak mi ketten, mint férfi és nő, egymás között, tabuk nélkül!
júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
24%

22-es vagyok nős és hatvan éves. Visszatekintve azt tudom mondani neked, hogy

1. Ha nöies férfi lesz a férjed az nem fog kielégiteni téged és még feleségként is más férfi után néznél

2. Az egyetlen biztos választást kizártad, a rendes keresztény férfiakat, akik feltehetően unalmasnak tartod és nem életszerünek.


Emiatt zsákutcat alakitottál ki magadnak.


1 Így olyan esztétikai rendszert alakitottál ki magadnak, hogy ha nöiest választasz testi szempontból előbb utóbb elégedetlen leszel.


2 ha viszont rendes keresztény férfit, akkor halálra unod magadat, ugyanis a nők a csalafinta izgalmas nőfaló férfiakra bomlanak és úgy látom te sem irányulsz máshogyan.


3. Ha túl sokat vársz telnek múlnak az évek, mégiscsak beadod a derekadat.


Ezért azt ajánlom magyarázd el a fiúnak akit kiszemeltél, hogy egy hűséges Nöt kap, nem kell neki féltékenykedni. Ha viszont olyan felesége lesz aki már árokban bokorban mindenhol, akkor kônnyedén megválhat a nő ötöde egy házasság nem akadály és tovább lép. Higgye el a férfi hihetetlen jól jár.


(Ha nem lenne feleségem és negyven évvel fiatalabb lennék gondolkodás nélkül megkérném a kezed. Segitek.Na hajrá szüzesség! Hajrá bátor fiuk itt az életre szóló hatalmas ajándèk, ki lesz az első szerencsés? Csak valami női ruhába jelenj meg és vonagolj ahogy egy nö, az bejön neki.) (A legtöbb feleség mélyen bánkodik az első után, amit egy életen keresztül nem vall be neked ha te "gyakorlott" nőt szeretnél feleségül venni.mert igazábol egy nő egyszer nyílik ki csak életében igazán, egy nyáriak, a többi....hanyagolható)

júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
18%

#22

"Higgyétek el fiúk, nincs mit kipróbálni egy nőn a hazasság előtt, ugyanolyan jó mindegyik"

Ilyet rendszerint csak az mond, akinek még nem volt jó szexuális kapcsolata és azért a saját szar élményére azt mondja, hogy "mind jó".

júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

"Ilyet rendszerint csak az mond, akinek még nem volt jó szexuális kapcsolata és azért a saját szar élményére azt mondja, hogy "mind jó"."


Szerintem ebben nincs igazad, de az én verzióm sem hízelgőbb a hozzászólóra nézve. Ennek a mondatnak van egy klasszikusabb változata, ami jobban kifejezi a lényeget, és így szól: "fiam majd te is megtudod, hogy egy idő után minden p.na ugyanolyan".


Magyarul nem a rossz szexuális élményeit magyarázza ki, hanem szimplán csak a szex a saját kielégüléséről szól, ami neki azt jelenti, hogy van p.na a farkára.


Ha nem lenne világos, egész égig ezt mondta az úriember: "kizárólag a férfi hosszútávú érdeke hogy ilyen felesége legyen", vagy "Higgyétek el fiúk, nincs mit kipróbálni egy nőn a hazasság előtt, ugyanolyan jó mindegyik, de a Szűz nő rád méreteződik."

júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

#27

"hanem szimplán csak a szex a saját kielégüléséről szól"

Nem ezt jelenti se ez a mondás, se amit ő mondott. Ha különbséget tudsz tenni jó szex és rossz szex között, azt is lehet a te saját kielégülésed szempontjából.


Itt ténylegesen arról van szó, hogy azt állítja, hogy minden lyuk ugyanazt az élményt nyújtja neki, vagyis kartonból is vághatnál neki egy lyukat és azzal is rendben lenne.

Ez arra utal, hogy ténylegesen nincs jó szexuális tapasztalata és ezért gondolja, hogy mind ugyanolyan.

júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

#28, szerintem kb hasonlóról beszélgetünk, csak más filozófiát húztunk rá.


A te narratívád szerint azért mondja, hogy p.na-p.na, mert még nem szexelt egy jót életében, és ezért neki a szexuális élmény maximuma addig terjed, hogy p.nába mártja a f.szát.


Végső soron én ugyanezt mondtam el csak megfordítottam a tyúkot meg a tojást: azt állítottam, hogy mivel a szexuális igényszintje addig terjed, hogy a f.sz körül legyen p.na, ezen a szinten tényleg nincs különbség.


Szerinted a pozitív tapasztalat hiánya okozza az alacsony igényszintet, szerintem meg az alacsony igényszint kizárja pozitív tapasztalat megtörténését. De a lényeget tekintve nem mondunk ellent egymásnak: a kérdező szerint a szex a férfiról szól, akinek p.na kell a f.szára, és bódottá.

júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

"a kérdező szerint a szex a férfiról szól, akinek ..."


Bocsánat: nem a kérdező, hanem a hozzászóló szerint.

júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!