Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak azért lennék kikiáltva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért lennék kikiáltva konzervatívnak, mert házasság után szeretném elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Soha nem tartottam magam konzervatívnak.

Nem vetem meg a testi örömöket, biszexuális vagyok és ha lesz kapcsolatom, nem csak csókolózni szeretnék.

Viszont úgy érzem, hogy a tényleges szexnek, a behatolásnak tényleg házasságban van a helye.

Huszonéves vagyok, szűz, forróvérű, és nem gondolom, hogy bármelyik jelzőt szégyellnem kéne.

Hormonálisan labilis vagyok, ez egy veleszületett rendellenesség. Tisztelem az emberi életet, nem szeretnék se állatot, se embert ölni, így nem szeretnék mikroabortuszt okozó fogamzásgátló eszközöket se használni.

Hiszek Istenben, de a szemellenzős vallásosságot és az itthon divatos kultúrkereszténységet mélységesen elítélem.

Nem hiszek abban, hogy hosszú évekig várogatni kell házasság előtt, ha a felek megbíznak egymásban, és abban se, hogy milliókat el kéne szórni lakodalomra, tele kotnyeles rokonokkal.

Úgy gondolom, hogy csak két emberre tartozik. A világ legtermészetesebb dolgának kéne lennie, nem egy erőltetett, kényszeres valaminek.

Annak a jele, hogy felvállalom társamként a másikat, nem csak együtt élegetek vele, amíg egyszer csak eldobom.

Természetesen nem ítélek el senkit, aki másképp gondolkodik.


Bárkinek mondtam ezt eddig, menekülés lett a vége. Illetve lerendeztek egy “Te nagyon konzervatív vagy” jelzővel, pedig soha nem fogom magam annak vallani. Kaptam már olyat is, hogy “várna addig, amíg késznek érzem magam”. Nem vagyok prűd lányka, akinek fogalma sincs, hogy mit tegyen. Természetesen nagyon kívánom, és minden idegbaj nélkül megtenném. Nem kell tanítgatni, szűzen is épp elég felvilágosult vagyok a témában, de akkor is várnék a megfelelő emberre, aki hasonlóan gondolkodik.



júl. 1. 12:59
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
72%
#9: ez teljesen hülyeség. Sem 100, sem ezer évvel ezelőtt nem volt ez így igaz.
júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
44%

"a szexualitáshoz kifejezetten konzervatív módon áll."


Még mindig nem érted. Nem a cselekvés lesz konzervatív, hanem a motiváció, ami miatt teszed. Erre mondtam a mezőgazdaság példáját: 70 évvel ezelőtt Jóska gazda meglátta a kémiai gyomirtó szereket, legyintett, hogy bazmeg fiam, erre van a birka, meg a kasza. Most ha az EU betiltja a gyomirtózást, és támogatást ad a legeltetésre, akkor Jóska bá fia kezd hőzöngeni, hogy ezek nem értenek a mezőgazdasághoz. A motivációjuk közös, mégis ellentmondanak egymásnak.


A kérdező akkor lenne konzervatív, ha szerinte szűzen házasodni lenne normális. Nem: ő pontosan tudja, hogy az a normális, hogy dugunk lagzi előtt, csak ő el akar ettől térni. Nem konzervatív.

júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%

#10

"Egyáltalán nem érdekelnek a hagyományok, idejétmúlt szokások."

A vallás egy hagyomány, idejétmúlt szokás, ami láthatóan nagyon is érdekel téged.

Gyakorlatilag szemellenzős vallásosként követeled a párodtól a házasság intézményét.


Nagyon egyszerűen egy halom fogalommal nem vagy tisztában, ezért össze-visszabeszélsz. Konzervatív vagy, ráadásul nem kicsit, kifejezetten szélsőséges is.

Még a legtöbb konzervatív között sem feltétlenül elvárás a házasság maga.


Az egyébként nem lep meg, hogy ez elől menekülnek. Értelmes ember azért ilyen vakon nem hisz manapság dolgokban.

júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel nem a megítélés a probléma, hanem az, hogy milyen hatalmas kockázatot vállaltok. Egy házasság alapja a jó zsex, hogy a párok illenek-e egymáshoz. Ha ez nem működik, akkor az a kapcsolat garantáltan szakítással fog végződni. De miért kell ez esetben válással is? Hogy lehet úgy felelősen kimondani egy igent, ha azt sem tudod, mit vállalsz? Mi van ha kifogsz egy impotens, de agresszív majmot, akinek a szexuális kultúrája nulla?
júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
86%
Van egy ismerősöm, aki impotens volt. Direkt keresett magának olyan csajt, aki nem akart vele lefeküdni a házasság előtt, mert tudta, hogy ha kiderülne a titka, nem lenne felesége. De így lett. Aztán pár év után elváltak. Soha nem mondták hogy miért, de számomra egyértelmű volt.
júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

#14, #15: Ez kiderülhet olyan aktusokból is, amik szexuális jellegűek, de még nem minősülnek szexnek.

Egy szóval se mondtam, hogy azokban nem lennék benne.

júl. 1. 15:42
 17/38 anonim ***** válasza:
32%

#16

Dehogynem mondtad: "így nem szeretnék mikroabortuszt okozó fogamzásgátló eszközöket se használni."

Ebbe beletartozik az a módszer is, hogy nem beléd élvez el. Vagyis semmilyen szexuális jellegű tevékenység nem fér bele, mert az szerinted tömeggyilkosságnak számít.

júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
64%
#16 szóval az annyira szűzies és tiszta dolog, ha a szádba vagy ne adj isten a valagadba nyomja, de a vaginális közösülés az csak házasság után elfogadott? 🤣
júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
55%
Akkor bedobom, hogy beszélhetnénk vizparton, hátha jó társaság vagyunk egymás számára. Várom jelentkezésed, ha lesz! huszonéves férfi
júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 mr.Joe 093 ***** válasza:
63%

Igazából nem biztos, hogy a kérdésre válasz. De! Mi értelme a házasságnak ha szinte mindíg egy igen csak költséges válással végződik. A környezetemben nagyos sok ismerősöm vált el 5-8 év után (vagy mentek szét)


De ezek után akkor mért is kellene várni a szexxel házasságig? Vagy kérdező, ha úgy döntötök rövid idő után, hogy összeházasodtok akkor biztos, hogy vele is fogsz megöregedni?

júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!