Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatalon nagy pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon nagy pénisz?

Figyelt kérdés
Akinek 20 cm felett van a farka már 14-15 évesen is ekkora vagy magasságal együtt nő meg?
jún. 29. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Mi vertük haverokkal gimibe és általánosban. A cigány srácnak már akkor 20cm volt. Ahogy az egyik szintén jól fejlett de korombelinek 14 évesen 18cm mert lemérte. Szóval simán igen.
aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a nagyfarokra szabály. Kb 100 sráccal voltam. 8-10 nagyfarkú volt, de pl tök vegyesen. Volt egy 180/54kg srác 20cmmel ami rajta nagyobbnak hat mert vékony. De dagi 167cm csávónak is volt vaskos 21cm. És a legnagyobb amit láttam 23cm volt. A csávó egy igazi nagydarab pasi volt. Szakáll, stb. Szóval nagy a szórás.
aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De ilyenkor nem aránytalan a testhez képest?
aug. 6. 12:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Én pontos számokat, méreteket sosem tudtam, de azt tudom, hogy nekem egy teljesen átlagos méretem van mások szerint, egyesek szerint kicsit még nagyobb is, de akikkel eddig találkoztam, azoknak (1-2 kivétellel) mind nagyobb volt és vastagabb is, mint nekem, illetve mind fiatalabbak voltak. Én most vagyok 28 és kb 20 éves koromban láttam először közelről más farkát (nem túl közelről már 16-18 évesen is) és már akkor is fiatalabb volt, akivel összehozott a sors és nagyobb / hosszabb / vastagabb volt neki. Látványra amúgy nagyon izgató volt mindig a nagyobb, fogásra is. Viszont fontos, hogy egyikük sem volt magasabb nálam, és én is 178 vagyok.
aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!