Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külföldön (Nyugati,Európai)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön (Nyugati,Európai) fiataloknál nagyobb divat a testszőrzet? Hónalj,Has,Punci,Pénisz

Figyelt kérdés
Itt magyarországon az utóbbi időben több nagyvárosi fürdőben főleg ahol egyetemek vannak észrevettem, hogy a külföldi (valszeg egyetemistáknál) a fiatal 20-30 közötti fiúknak szőrös a hónalja, lányoknak pedig vékony csíkban látszik a köldökük alatt a hasszőrük. Ezt így máshol más helyen magyar fiataloknál egyáltalán nem láttam még. Legtöbb pasi a hónalját is borotválja. A lányokról nem is beszélve. Szerintetek ezeknek a fiataloknak akiket előbb írtam az intim részeiknél is szőrös? Kérdésem azokhoz szól akik szintén tapasztaltak hasonlót esetleg tudnak valami konkrét okot erre a jelenségre. Nagyobb divatja van külföldi országokban a szőrös testrészeknek, mind fiatal férfiak és csajok körében?

2022. nov. 16. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ki vagy nagyon éhezve egy jós kis szőrösre.

Te se tartod NNN-t, igaz?

2022. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Valószínű máshol is toros igen.

Igazából nyugatabbra nagyobb kultusza van az ember saját testének elfogadásának úgy ahogy van

2022. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kivéve az USA, ami a fejlett világban első helyen áll prüdériát tekintve
2022. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Voltam egy német csajjal, neki egy vékony csík volt hagyva lent, a hónalja csupasz volt. Meg voltam egy svéd lánnyal, neki hónalj csupasz, lent meg természetes.
2022. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én balatoni kempingekben azt láttam,hogy a külföldiek sem szőrösebbek mint mi.Amúgy annyira nincs ennek jelentősége,mindenki úgy viseli,ahogy neki jó. Lényegtelen dolog szerintem.
2022. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyáron láttam pár lányt szőrös hónaljjal, de legalább a felük külföldi volt, pedig magyarokat legalább egy nagyságrenddel biztos többet látok. Szerintem arrafelé egy olyan hullám van, hogy fogadjuk el a testünket természetesen, előbb-utóbb szerintem itt ez is meg fog jelenni, de lassan és lehet, hogy kevésbé erőteljesen.
2022. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Német kempingben láttam több lányt, nőt szőrös lábbal, igaz szőke vagy szőkített volt a szőr.
2022. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vegyes az arány mindenhol szerintem

edzésen és uszodában is vegyesen látni borotvált meg szőrös fiatalokat is.

ismerek én is olyan huszonévest aki minden szőrét meghagyja természetesen meg olyan huszonévest is aki borotválja a fanszőrét meg hónalját is

2022. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!