Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy izgat a férfiako...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy izgat a férfiakon a testszőrzet?

Figyelt kérdés
Manapság sok velem egyidős pasi gyakarabban gyantázza (vagy mindegy hogy szőrtelenít) magát, mint amennyit én szoktam. Engem valahogy irritál amikor meglátok egy pasit rövidgatyában és vékonyabb és simább a lába mint az enyém. Lehet hogy én régimódi vagyok, de nekem az egészséges külsejű, mérsékelten izmos és szőrös pasik jönnek be. A barátnőim szerint apakomlexusom van, de szerintem ez nem az, csak nem a csupasz csirke pasik vonzanak, hanem a férfiak (aki talán egy polc felszerelésétől, vagy a fűnyírástól se riad meg). Szerintetek is velem van a baj? 24N

2021. febr. 11. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
hát fszom ha az tetszik akkor aztetszik és akkor mivan
2021. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy. A mai divat a metroszexuális, maszkulinitás nélküli férfi. A média ezt nyomja, mindenhol ezt látod. Inkább a barátnőiddel van gond, az ő agyukat ezek szerint már teljesen átmosta a média. Valójában a te hozzáállásod a normális.
2021. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
nagyon szívesen nyírok füvet 420
2021. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Igaza van a #2-nek, manapság ez a trend, ez a swe fiú-se lány megjelenés. A szőrös férfiak azok javába 40-esek mint jómagam. Bár lehet hogy a macera miatt nem borotválom a mellkasom :D
2021. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked az tetszik, akkor az úgy van és kész. Miért kérdezed tölünk, hogy ez jó-e neked ?
2021. febr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2021. febr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nincs veled semmi gond, ez a normális.


44/F

2021. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy a 40-esek között sok az ilyen, de azért és a 20 és 35 közti intervallumban maradnék, ahol sokkal nehezebb a dolgom.
2021. febr. 12. 07:30
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Számomra is egyenesen gusztustalan, ez a sok kiscsajnak kinéző srác. Mert ezek nem férfiak. Sokkal jobb, ha a férfi szőrös számomra is. Imádom.
2021. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Normális. Én amúgy fiatal vagyok (májusban leszek 25) és csak a hónaljamat és a nemi szervemnél borotválom. Arcomnál változó, mert szeretem próbálgatni, hogy milyen arcszőrzet áll a legjobban.
2021. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!