Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatalon nagy pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon nagy pénisz?

Figyelt kérdés
Akinek 20 cm felett van a farka már 14-15 évesen is ekkora vagy magasságal együtt nő meg?
jún. 29. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Felette szerintem nem igazán lehet abban a korban.

Nekem 17 volt akkor, de utána már nem is igazából nőtt.

jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ebben a korban nőtt meg hirtelen. A golyók meg már korábban.
jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 évesen érte el a 18centit

Utána még vastagodott

jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Centire pontosan nem tudom, mekkora lehetett 14 évesen, de már akkor is elég nagy volt. Most 19 cm mereven. Amúgy ez az általános szerintem. Mármint nem az, hogy ekkora, hanem hogy 14 évesen azért már látszik, hogy az átlaghoz képest hol helyezkedsz el. Elméletileg nőhet 18, vagy akár 20 éves korodig is, ezt szokták mondani, de a jellemzőbb az, hogy ilyen 15-16 éves korra már kialakul a végső méret szerintem.
jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És az nem aránytalan a testhez képest?
jún. 30. 10:21
 6/14 anonim válasza:
100%

A nemiszerv mérete és a testmagasság semmilyen összefüggésben nem áll egymással.


(Ahogy a nemzetiség, a bőrszín, a hajszín, testsúly, az ujjak hossza, a cipőméret és semmi más furcsa városi legenda vagy rasszista sztereotípia alapján sem lehet péniszméretre következtetni egyébként.)

jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6


Mégsem nagyon fordul elő, hogy egy 190-es pasinak 13cm legyen vagy egy 160-as pasinak 20cm.


A nemzetek átlagos pénisz méretét pedig látszólag igencsak befolyásolja az azt benépesítő rasszok aránya.


A sztereotípiák normális eloszláson alapulnak.

júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen 17 cm volt. Nekem se nőtt nagyobbra csak vastagabb lett.Meg a zacsim lógósabb lett
júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen 16 cm volt most 21
júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A többségnek, úgy gondolom (és emlékszem magamra meg másokra) 14-15 éves korára lényegében kialakul a végleges péniszmérete. A faszméret, hereméret hirtelen vàltozik meg 12-14 év közt, nem úgy, mint mondjuk a csontozat (testmagasság), hogy 18 éves korig nőhet az ember. A 9-es inkább a ritkább típus, a kisebb hányad.


A testméret meg a faszméret között pedig valóban nincs összefüggés. A 7-es téved: rengeteg alacsony (és nyüzöge) pasinak van irdatlan nagy bréje, vagy ha úgy tetszik, a nagyfarkúak közt rengeteg az alacsony, vékony, szúnyogcsődör típus.

aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!