Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom (26/F) már 13 éve.

Néha eléggé félreérthetetlen dolgokat tesz, mond, csinál.

Seggem meg markolja, ruhán keresztül a farkát hozzám nyomja vagy mutatja hogy szopjam le. De csak mikor nem lát senki.

Sajnos nem tudom hogy viccel vagy komolyan gondolja. Rákérdezni nem merek. Vagy nem tudom hogy kérdezhetnék rá. Néha sajnos mikor kettesben vagyunk nem tudok rá kérdezni mert annyira a zsánerem a srác.

( vékony sportos test, kék szemek, szőkésbarna haj na és a nagy vastag farka. )



jún. 24. 14:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az uszodában még öltöző kabin is van. De nem értem, hogy két felnőtt ember, akik elvileg tizenéve haverok is, hogyhogy nem tudnak fél órát kettesben maradni sehol?
jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Kocsiban is lehet szopni és b.szni
jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Csak számomra igénytelen a wc meg a kocsi? Inkább elmennék egy estére és vennék ki egy szobán 10-15e forintért.
jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Öltözőben, kocsiban lehet spontán is. De ha spontán nem megy, akkor vajon mit szólna a másik egy megszervezett randihoz? "Gyere, haver, kivettem egy szállodai szobát, ott nyugodtan szexelhetünk!"

Hát, nem vagyok benne biztos, hogy ez elsőre működne.

jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14-es ez jogos igen
jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Na történt azóta valami?
júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Most hétvégén fogunk találkozni, aztán kiderül hogy mi lesz belőle 😅
júl. 26. 09:05
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsian várjuk 😅
júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!