Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom (26/F) már 13 éve.

Néha eléggé félreérthetetlen dolgokat tesz, mond, csinál.

Seggem meg markolja, ruhán keresztül a farkát hozzám nyomja vagy mutatja hogy szopjam le. De csak mikor nem lát senki.

Sajnos nem tudom hogy viccel vagy komolyan gondolja. Rákérdezni nem merek. Vagy nem tudom hogy kérdezhetnék rá. Néha sajnos mikor kettesben vagyunk nem tudok rá kérdezni mert annyira a zsánerem a srác.

( vékony sportos test, kék szemek, szőkésbarna haj na és a nagy vastag farka. )



jún. 24. 14:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki
jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy "te állandóan csak homályosan utalgatsz, vagy végre elő is mered venni"?
jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

széééép :P :D

Kettessel értek egyet maximálisan :)

jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Hú egy ilyen nekem is jöhetne 😋
jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezz rá, vagy vágd rá bátran: "Tényleg szeretnéd, vagy csak ez a hülye mániád?", vagy "Ne csak a szád járjon, kapja elő a kezed."
jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is használd a kezed, amikor elkezd fogdosni. Ha akarja, akkor nem fog leállni ő sem.
jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Már sokszor meg akartam kérdezni de mindig valahogy el bátorodom.

Meg már hívtam át magamhoz jött is de sajnos mindig valaki bele zavart. Vagy jött a csaja is. Vagy az enyém volt épp otthon.

Még pár hete át hívott magához mondta hogy csak egyedül lesz otthon. Nekem sajnos nem jött össze a szabad este.

Valami tipp esetleg arra hogy tudnám elcsalni ? (Semmi nem jut eszembe hogy ha rá gondolok minden zeró 🤣)

jún. 24. 21:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt semleges helyre. Pl. uszodába. Ott nem fogja tudni elrejteni egyikőtök sem, ha ráizgul a másikra.
jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Uszoda ? Az nem lenne jó mert ugye ott többen vannak és szerintem nem vállalná nyilvánosan.
jún. 24. 21:29
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Ott is van WC. Ne a kifogásokat keresd ha akarod őt, hanem a lehetséges megoldásokat :P
jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!