Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nők, neket mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nők, neket mi a veleményetek a következőkről?

Figyelt kérdés

- aktív biszex pasik

- passzív biszex pasik

- crossdresserek

- sissyk

- transz nők



2023. máj. 10. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

🤢🤮

Röviden

2023. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Egyik sem játszik. Az hogy egy nő biszex azt jelenti a saját neme is érdekli. Pasiból viszont Férfit akar nem valami gendercsodát.
2023. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fenti opciókat külön-külön értem, nem úgy,.hogy valaki mind egyszerre ilyen vagy ilyen átmeneten menne át.
2023. máj. 10. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

- aktív biszex pasik

van ilyennel tapasztalatom, semmit sem számít, teljesen olyan volt a szex, mint egy heteróval


- passzív biszex pasik

nekem kizáró ok, én nem tudom a passzív vágyakat kielégíteni, nekem taszító a pasi anális kielégítése, kizárt dolog


- crossdresserek

nekem nem férfias. Nem ítélem el, nekem nem árt vele, de nekem kicsit nevegséges, kicsit sem vonzó egy ilyen férfi.

- sissyk

kb ugyan az a véleményem, mint a crossdresserekről

- transz nők

nem mindegy, hogy hol áll a tranzícióban, mennyire hiteles nő. Vannak szép transzok, de nagyon kevés, mert sokan magas tenyeres két ajtó szekrény pasik igénytelen sminkel, póthajjal, körömmel. De aki szolidabb, és alapból feminimebb, hiteles, azzal sokkal inkább kezdenék, mint sissyvel vagy crossal. De a gond nekem itt is az anál, kizárt, hogy ilyen módon kielégítsek akár nőt, akár férfit, akár bármit a kettő között.

2023. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővel szemben legyen férfi az ágyban ennyi. Nem ítélem el a többit, de nem tudok vele mit kezdeni.
2023. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem vágyok
2023. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az aktív férfi rendben van, fel is tud izgatni, de egy passzívval már nem lennék jó párosítás.

A transz nőkről pedig annyit, hogy izgatnak, gyakran masztizok olyan videókra, ahol egy transz van nővel. Viszont nekem ez olyan formában szexi, ha valóban felveszi a domináns szerepet és nőies. A férfias transzok már nem vonzanak annyira, mert annyi erővel már igazi férfira is vágyhatnék. Ha igényes, szexi és tényleg jó teste van, akkor nagyon szívesen kipróbálnám vele.

2023. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!