Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan srác, aki egyetemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác, aki egyetemen a wc-ben kiverte magának, vagy akár mással, vagy gondolt rá, hogy nem csak egyedül?

Figyelt kérdés
21f

máj. 5. 12:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

30#

Ez nagyon jól hangzik 😁

szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt hogy mellettem valaki szinte biztos verte magának:D

Én wc-ben nemhiszem hogy csinálnám,egyedül csak itthon,mással meg inkább valami nyugisabb helyen.

okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is áthallottam szomszéd fülkéből halk csattogást és úgy volt a lámpa hogy az alsó résen láttam valami árnyék ritmusos mozgását :)
okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%
Nekem a nyilvános zuhanyzóba támadtak furcsa gondolataim. Egy pali annyira mosakodott, hogy felállt neki.. erre automatikusan nekem is. De nem mertem, csak elfordulni, pedig lehettek volna érdekes dolgok
okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
78%
#34 Akkor kellett volna élni a lehetőséggel.
okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Én már általánosban vertem a farkam a wc-ben, mint az állat....
okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!