Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Transzexuálisokhoz való vonzódás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzexuálisokhoz való vonzódás?

Figyelt kérdés

Más is izgul némelyikükre? Azért kérdezem így, mert nem az átmaszkírozott férfiakra értem, hanem azokra akik valóban nőknek néznek ki és péniszük van. Elég furának tartom a vonzódásom.

N


2023. júl. 9. 06:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nincs fura a vonzódásodban, elvégre biszex vagy. Egy transz pedig valamilyen szinten egyszerre képviseli mind a két nemet. Én bi pasiként teljesen megértem. Igaz, most cisz barátnőm van, de régebben kifejezetten vonzottak a transz nők, hiszen külsőre nőknek látszanak, nőként viselkednek, viszont van olyasmi a lábuk között, ami meg a biszex hajlamaimnak főnyeremény.
2023. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

Nincs semmi furcsa a vonzalmaddal.


Én is vonzódom az ilyen személyekhez, csak sose hozott még össze a sors ilyennel :(

2023. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!