Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Csaj vagyok és eddig egyértelműen heterónak vallottam magam, de van egy haverom aki csaj és egyszerűen annyira megbízunk már egymásban és annyira hasonlítunk egymásra, hogy egyszer azon kaptam magam, hogy nem bírom ki, hogy ne nézegessem a képét, mert annyira jól néz ki rajta és ha valamelyik nap nem beszélünk akkor szarul leszek. Más lányhoz nem vonzódok ennyire csak ő hozzá. Szerintetek ez már azt jelenti, hogy biszexuális vagyok?

2023. febr. 23. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy az. Ne menj az erőszakolt divat után, mert súlyos depresszióba, válságba kergetheted magad.

Maradj te csak a természetes, született magadnál.

2023. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet, hogy csak a szépsége fogott meg? És hozzá hasonló akarsz lenni?
2023. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A lányoknak nem a külső számít és nem, hanem a belső a lélek. Így egyértelműen az összes lány biszexuális.

Ha nem hiszed, kutatás is van róla

2023. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

1) Amit leírtál az nem annyira szexuális vonzalom, lehet az is van benne, de nekem az írásból nem ez jön le. Ha szexuális fantáziád is van vele, nem csak a társaságára vágysz, az más kérdés.


2) Az emberi szexualitás eléggé felxibilis. Nagyon sokakban van egy kis hajlam a saját neme felé, és ez tök normális. Inkább abból van a baj, hogy ha az #1-eshez hasonló popsiarcok beléd rakják hogy ez rossz és szégyellni kell meg minden, és elkezdesz gyötrődni. Nekem egy csomó heteró barátnőm volt, akik életük során kikalandoztak egyszer-egyszer. Ilyen van, lehet rájössz hogy jó az is, vagy épp hogy kiderül hogy nem, ha elég relaxált vagy és nem hiszed el a valláskárosultaknak hoyg ettől automatikusan undorító leszel (mert nem leszel), akkor idővel lehet hogy te is ki fogod próbálni.


3) Ha a hajlam csak kicsi, esetleg egy lehelletnyi kíváncsiság, akkor lehet nem érdemes foglalkozni vele. Főleg úgy nem, hogy esetleg rámegy a barátságod a lánnyal.


4) Nem hiszem amúgy hogy érdemes cimkézni magad, hogy akkor most heteró vagy bi vagy micsoda vagy. A kíváncsi heteó az épp egy jó fogalom ha mindenképp ezt akarod, attól még nem leszel bi, és ha épp bi vagy, az sem probléma. Ez nem egy rossz vagy káros címke (megint csak: nem kell hinni az agyhalottaknak).

2023. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!