Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajhiány hozhat elő régi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajhiány hozhat elő régi emlékeket és okoz vágyat fiúk iránt?

Figyelt kérdés
29 éves pasi vagyok. kb fél éve szingli. Anno még tiniként volt fiús élményem a legjobb haverommal. Elsőre együtt majd egymásnak vertük. Nagyon élveztem. A mai napig szép emlék. Most hogy nincs senkim eszembe jutott hogy milyen jó lenne újra csak feküdni és hagyni hogy simogasson egy srác és verje a farkam lassan. Miközbe én becsukom a szemem és fantáziálok csajokról. Ezt a kanosság hozza ki? Vagy mi?
2022. aug. 24. 15:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az kimaradt, hogy elképzelek néha 1-1 srácot, hogy na ő tuti tudná nekem verni sokáig.
2022. aug. 24. 15:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Húhhh micsoda kérdés.Józsi bácsi 64F
2022. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok mindent előhozhat. Nekem is régóta hiányzik a szex, de már annyira, hogy néha én is azt gondolom, hogy egy fiúval is beleférne. Volt, aki felajánlotta, hogy leszop és nekem nem is kekk semmit csinálnom. Elutasítottam, mert hetero vagyok, de ha tudtam volna, milyen sokáig nem lesz nőm, akkor lehet, mégsem szalasztottam volna el a szopást.
2022. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose ajánlotta senki hogy leszop. Nincs csajom 3 hónapja de amúgy én csak kíváncsiságból hagynám, hogy lássam feláll-e pl. Meg hogy el tudok-e élvezni. De csak olyannak aki normális és nem pletykálja el. Tehát a legjobb egy vadidegen lenne csak ugye az hogy idegen kizárja azt hogy felajánlja tehát ez így kimarad :D Amúgy meg éld meg. Egyszer élsz.
2022. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is biszex voltál - ezért tetted anno és ezért fantáziálsz róla. Sok minden elő tudja hozni az ember egyik v. másik oldalát (ha megvan benne).

Ha arra vagy valójában kíváncsi elmúlik-e, a válasz nem. Nem fog elmúlni, biszex vagy, amire a vágyak idővel 1-1 életesemény, külső impulzus hatására hol erősödnek, hol kicsit halványulnak. Elmúlni teljesen sosem fognak.

2022. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Aki kő heteró, annak véletlenül se fordul meg a fejében, hogy jó lenne, ha egy másik srác kiverné, leszopna. Akinek ilyen eszébe jut, az biszex. Lehet tiltakozni, harcolni magad ellen, nem fog elmúlni. Mindig ott lesz benned, ha nincs csajom, akkor legalább egy fiú elégítene ki.

Ez szól a #3-nak is. Te se vagy full heteró, ha már bánod, hogy nem hagytad, hogy leszopjon az a férfi, aki felajánlotta.

2022. aug. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, aki szexhiány miatt biszex lett, de jó kérdés, hogy mi volt a hajlama régen. Ő 20 évig nem szexelt. Fél év elég rövid idő.
2022. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, nekem is volt hasonló.

Igazából az a tanácsom, hogy éld ki magad, amíg nem vagy kapcsolatban.

Előfordulhat, hogy évekkel később, akár amikor egy lánnyal vagy, elkezd foglalkoztstni megint. Könnyebb úgy, ha kipróbálaz dolgokat, mert kevésbé csesztet a dolog így a későbbiekben.

Ráadásul az internetnek hála kb. azt csinálsz, ami jól esik (én is tegnap ráírtam egy srácra, ma megyek hozzá, és csak annyit mondtam, hogy verjük ko, meg talán legyen a szopás, és kész)

2023. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!