Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt olyan homoszex mondás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan homoszex mondás, hogy biszexek is homoszexek csak még nem ismerik el?

Figyelt kérdés
Csak régen mintha olvastam volna ilyen kommenteket kb 10-15 éve pár helyen

#biszexualitás #Régi vélemenyek #Retro kommentek
2021. jan. 17. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha volt is, hülyeség. Azért csak tudom, ha feláll a farkam egy csajra...
2021. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség, csak úgy emlékszem voltak kommentelők, akik ezt írták, de akkor még kisebb voltam és mélyedtem el a témában.
2021. jan. 17. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
miért mélyednél el a témában? éld az életed és csinálj amit szeretnél, tök mind1 hogy most hetero/homo/bi kategóriába sorolható vagy-e, kb senkit se érdekel
2021. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Itt is írnak erről, csak leszbi viszonylatra:


[link]


Csak érdekelt ez, valami viszonyítási pont csak kell, hogy tudjam mi a "normális", ha élem az életem és pl. a barátaimra hallgatok, akkor kb. lmbtq ellenes fasiszta lennék.

2021. jan. 17. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, nekem volt olyan időszakom hogy megkérdőjeleztem hogy biszex vagyok e, vagy teljesen leszbikus. Aztán rájöttem hogy biszex vagyok, csak a lányok talán egy fokkal jobban tetszenek. De biztosíthatlak hogy ez egy létező dolog, lehet vonzódni mindkét nemhez.
2021. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!