Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális ez a "casual szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a "casual szex utáni ragaszkodás"?

Figyelt kérdés

Nem rég egy lánnyal kezdtem el beszélgetni nagyon hosszasan és gyakran, egyszer randiztunk, nálam is aludt, de sajnos menstruált és nem volt meg. Korrekt volt mert rögtön írt szinte, hogy nem szeretné folytatni, de eléggé hiányzott. Mára viszonylag feldolgoztam (bár gondoltam rá, hogy rá kéne írni).


Másodjára egy pár harmadik szereplője voltam. Tbh aggódom, hogy nekik nem volt jó, a srác első fiúval való (nem szex) élménye, nem tudom, hogy hatott rá. A barátnőjével sokkal jobb volt a kémiám. Ők amúgy is nagyon távolságtartóak voltak és ritkán írtak és a hármas is nehezen jött össze, de still...


Legutóbb egy sráccal találkoztam, akinek szintén én voltam az első (nem szex) és utána is beszéltünk, most így kicsit elhalt az utóbbi pár napban, nem erőltetem (bár beszéltem neki, hogy lehetne potenciális harmadik fél valahol, akivel kedden találkozok), de hiányzik... A lelki és a testi közelség is, meg a felületes ismertség ellenére is. Nem akarok párkapcsolatot csak egy friends with benefitset. Rendes, kedves, intelligens ember az összes. Tök szomorú vagyok. Bár abban bízok, hogy kavarás közben mondta, hogy én vagyok az első akivel találkozott, mert én voltam az összes fiú közül a legnormálisabb


2022. ápr. 11. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok férfi nem képes megélni az intimitást. Mindenkinek vannak fizikai szükségletei, de ez nem csak a szexben merül ki. Nem akarsz párkapcsolatot, ezt megértem. Nem mindenki akar. De szerintem az a 'ragaszkodás' amiatt lehet, hogy amúgy irtó magányos vagy. Mivel hogy a szexuális vágyaidat hiába éled ki, ha a többit közben hanyagolod.
2022. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sandrisbp ***** válasza:
89%
Szerintem normális, azt mutatja, hogy a szex neked érzelmekkel együtt jó igazán - még ha a sorrend mindegy is. Néha először van meg az érzelem, és abból lesz később szex.... néha meg szexelsz egy jót, és utána vágysz rá, kicist beleszeretsz.... én is így vagyok ezzel.
2022. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!