Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lány, nők, rátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lány, nők, rátok mennyire jellemző, hogy érzelmileg abszolút a pasik vonzanak, de bizony a szexet jobban élvezitek nővel?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Érzelmileg a férfiak vonzanak, férfival élek párkapcsolatban, a szexet is kellőképpen élvezem vele. Nővel még nem voltam, hiába vonzanak, a megfelelő pár mellett egyáltalán nem nagy áldozat "lemondani" róluk. Esetleg egyedülállóként kipróbálnám, ha úgy alakulna, de igazából simán el tudom képzelni azt is, hogy kvázi heteróként élem le az életem.
2021. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Nincs ilyen szerintem.

Nekem mindig pasim volt és van, időnként szexelek csajjal is.

Nem azért, mert jobb, ha biszex vagy, nincs olyan hogy egyikkel jobb mint a másikkal, szimplán más.

Ugyanúgy, ahogy az érzéki szeretkezés meg a kemény dugás között sem az a különbség, hogy az egyik jobb, hanem hogy más. Helyzet és hangulatfüggő például.

Ha csak az egyik lenne mindig, lenne hiányérzetem, de nem azért, mert rosszabb.

2021. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Pont fordítva. Nőkkel sokkal jobban megértjük egymást, tudunk együtt lakni, és igazából jobban vonzanak (több nő jön be, mint férfi, gyakran van, hogy egy szimpatikus nő a crushom is)

Viszont a férfiakkal jobbat élvezek (meg egyáltalán: élvezek.)

2021. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
01:47 Mert nem voltál szerelmes nőbe még, és nem szeretkezés vele.Meg ott vannak a segédeszközök, ha valaki igényli a rendes hüvelyi ingerlést is, és nem "csak" ujjazást.
2021. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!