Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi vesz rá erre egy családapát ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá erre egy családapát ?

Figyelt kérdés

Egy kollégám, aki kétgyerekes,értelmes és kulturált harmincas családapa, tegnap nagyon rosszkedvűen jött be és négyszemközt elmondta, hogy mi a gond.

Két éve egy vállalati buli után egy 63 éves, alacsony, kövér férfivel közelebbi kapcsolatba lépett, magyarul a szeretője lett.

A férfi sokszor megalázza, erőszakos vele, de ő nem tudja miért, de hatása alatt van.

Volt, hogy két napon át alázta, és mindeféle szerepjátékot erőltetett rá. A kolléga ki akarna lépni, mert szégyelli magát és undorodik az egésztől,de az öreg azt mondta, kipakol a nejének.

A srác jó egzisztenciában él, sokat veszítene, ha borulna a házassága. Én azt mondtam neki, mindenhez két ember kell. Miért ment bele...De egyre azt hajtogatja, hogy nem érti,de hatást tesz rá.


Szóval, vajon miért jutott ide egy családapa, akiről álmomban sem hittem volna ezt ?


2021. jún. 17. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem olyan egyszerű ez...volt nekem is idősebb szeretőm és még ma is mennék ha hívna
2021. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem az a gond,hogy volt idős szeretője, szerintem. Hanem az, ahogyan bánt vele.Ezért kesereg a kolléga is. És, igen, még az is,hogy egy sportos,jóképű 37 éves és pont ezzel a kinézetre is finoman szólva "érdekes "pasival hancúrozik.

Nem értem ezt ,hogy öregekkel állnak össze. Ha már ide jut, akkor legalább egy korabelivel, vagy jó kinézetűvel tenné.

2021. jún. 17. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre csak azt tudom mondani hogy meérdemelte és a következményeket is megérdemli. A feleségével nem tudom milyen viszonyban áll, de tudnia kellene róla hogy a férje megsalja egy tatával. Őt kicsit sajnálom.
2021. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pasi egy biszex szubmisszív fickó. A felesége meg se nem pasi, se nem domina - szóval ezt tőle nem fogja megkapni. A vágyakkal önmagában nincs gond, azzal viszont igen, hogy kétszínű életet él másokat becsapva.
2021. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez a szexuális vágya, nem merte magát vállalni, az elején biztos örült neki.

Van ilyen fétis hogy az ágyban szerti ha alázzák, tombolnak a hormonok ez van. De ezt csak az ágyban szokták csinálni aktus után már nem akkor pont az ellenkezője van jó esetben.

Itt nem az van, nagyon csúnya dolog hogy zsarolja, ezt nekik kell megbeszélni.

Ez az amit Othon nem kap meg,

És ezeket a vágyakat irányítani nem lehet.

2021. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A vágyaidat nem magad szabod…
2021. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szakítania kellene,de előtte gondolja át,hogy a "kipakoláson" kívül van-e más az idősebb pasi kezében. Ha ugyanis van nincs sok választása mint előbb elmondani a feleségnek mint a másik fél. Ha viszont nincs fotó/videó/üzenet,szakítson nyugodtan. Az első lépést lesz nehéz megtennie,azt követően már megkönnyebbül.
2021. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ki akarta élni a vágyait.

Szerintem a történetben a nő a legabnormálisabb, de az öreg is ki tesz magáért.

2021. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A feleség nem tudja. Mitől lenne abnormálus?
2021. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#abnormális
2021. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!