Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 30-40-es biszex férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es biszex férfiak, családapák, nektek ebben a korban van hokihaverotok?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok és imádok úgy kikapcsolódni, hogy egy haverral meztelenkedünk, recskázunk közösen, közben dumálgatunk, sörözünk.

Van olyan aki idősebb korában is űzi ezt?



2020. máj. 4. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen:))
2020. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Uram Isten...
2020. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, van.
2020. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Egyet értek a #2-el, te jó ég.
2020. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDD
2020. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs, de jó lenne. Bár picivel 30 alatti vagyok.
2020. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos már nincs, pedig jó lenne úgy mint régen huszonévesen :P

Viszont ezt alapvetően szerintem nem egy hétköznapi dumálgatás, vagy közös sörözés keretein belül kéne bonyolítani, ez szexualitás, testi gyönyör, elveszti a jelentőségét, ha közben dumálgatunk, meg sörözünk, persze lehet, hogy dumálgatsz, sörözgetsz és valami egészem másba végződik a szitu.  

Volt olyan haverom akivel megesett, hogy egymásnak is csináltuk, be is kaptuk egymásnak, de azt nem végig csak addig amíg nem éreztük, hogy közel van a másiknak az orgazmus. Volt egyfajta távolságtartás is közben, csak átnyúltunk és rángattuk a másikét amíg el nem sült, aztán jött a bűntudat meg a "hülye búza már megint rávettél", annyira fel voltuk izgulva, hogy nem gondolkodtunk ezen, közben kikapcsoltunk és csak magunkra figyeltünk. Már maga a lebukás veszélye is izgatott, Aztán amikor rámarkoltunk, vagy bekaptuk már nem volt kérdés, hogy nem fogunk leállni, míg meg nem lesz orgazmus. Amúgy nem vonzott a másik teste, de még a farka se, szimplán el akartunk élvezni. Mindettől függetlenül, sokkal jobb érzés volt mintha magunknak csinálnánk és tudtuk mekkora örömet okozunk ezzel a másiknak, odafigyeltünk egymásra, mondtuk, hogyan és mikor jó, figyeltük a reakciókat. Ahogy meg-megrándult a meredező hímvessző a kezemben, miközben már alig bírtam visszatartani, végül átadtam magam a teljes megsemmisülésnek. Valami eszméletlen érzés volt, ahogy végigáramlott, majd azzal egy időben lövellt is belőlem kifelé. Néha rácsodálkozva megjegyezte, "Hű mekkorát lőttél", pedig ő okozta az egészet a szájával, a kezével. Közben amikor éreztem, hogy ő is közel van, gyorsítottam, majd egyre hevesebben zihálva annyit, mondott "Aaaah de jóóó!" Megfeszült miközben több hullámban a magasba spriccelt belőle a forró sperma ami aztán végigfolyt a kezemen, a farkán, a hasán, aztán  még rándult egyet kettőt a csípője, majd elernyedt.

Azt hiszem kicsit elragadott a hév, de úgy gondolom ezt nem lehet másképp megélni, csak így. Azóta ugyan nem beszéltünk róla, el is sodort egymástól az élet, de simán megismételném, akár mással is. Ehhez viszont kell egy bizonyos fokú bizalom.

36/F

2020. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. :)
2020. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hoki? Úgy látom sokan inkább verik mint szexelnének.

Szomorú. Szerintem előbb hoki aztán,szopi dugi.

2020. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiatalok azt gondolják,hogy később nem lehet a szex ilyen formáját élvezni? Attól,hogy nős vagyok,még néha lehet más is,nem csak a punci. Pl.szereted a töltött káposztát,eszel mi sem nap, Néha jól esik reggelire virsli tojással, nem??
2020. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!