Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kiégett családapaként más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégett családapaként más is keres bi örömöket?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akik kicsit már belefásultak a családi dologba, unalmas a szex otthon vagy nagyon ritka. Gondoltatok arra, hogy milyen lenne egy másik pasival akár csak szolidan?

2020. jan. 21. 10:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Ahha
2020. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

volt már ilyen pár pasival kalandoztunk egy kicsit.

na és mi van ebben olyan rossz dolog?

rengeteg csaj csinálja ezt hogy a barátnőjével nyalakodnak sokszor meg házas is mellette a pasiknak is jár ennyi.

2020. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
igen
2020. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Én kiégett családapaként is maximum hetero örömöket keresnék, mivel hetero vagyok.

Aki valóban/ eredendően hetero az sosem keress biszexuális örömöket.

2020. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
#4, nincs olyan, hogy eredendően hetero, parafíliák kialakulhatnak, megszűnhetnek idővel.
2020. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek a 4-essel, én is csak csajokat nézegetek, eszembe nem jutna "bi örömöket" keresni.
2020. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen - azok a "családapák" akikben eleve meg vont a "bikíváncsiság" meg félre akarnak lépni. Egy hetero pasi értelemszerűen nővel fog majd félrelépni.
2020. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
nekem nagyon bejönnek a hetero családapák..olyan izgalmasak
2020. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Talán az a baj,hogy a nagy vágyakozó,határozott családapucikák azonnal betoji nyulakká válnak, ha oda jutnának,hogy egy férfivel akárcsak találkozni is kellene.

Kár itt szenvedni,hogy bi örömök és egyéb,ha úgysem tesz egyik sem semmit.

Álmodozik,kiveri és már el is tűnt a biszex megváltás.


És ez mindegy hány éves, mert ha fiatal, ha idősebb, mind gyáva és főleg...kamus.

2020. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Gondolatnak nem rossz sőt... csak nekem az a tapasztalatom hogy amikor eljön egy megbeszélt tali ideje az esetek többségében a várva várt partner nem jön el csak addig izgató amíg írnak egymásnak a témáról de ez az én véleményem. 40+bi pasi.
2020. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!