Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek van emlékezetes lánybúcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van emlékezetes lánybúcsús/legénybúcsús története? Ami pikánsabb, intimebb is?

Figyelt kérdés
Nekem van pár, akit érdekel azzal megosztom :)

2020. jún. 11. 17:30
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
79%

Haverjaim kérdezték mit szeretnék így az utolsó szabad napomon. Poénbol fél részegen mondtam, hogy dugnék egy 16 éves kis csinos szexy tini lány puncijat, popsiját dugni, beleélvezni. Persze ez izgatott valójában is, de nem gondoltam komolyan, hogy tényleg ezt akarom a legénybúcsúmon "utolsó kívánságnak" Csak viccnek szántam, de hát ez kit ne izgatna amúgy meg. Nem mondom, hogy előtte sosem csaltam meg a menyasszonyom, de azok csak csókolózások, izgatások, flörtölések voltak, szex nem. Haverok fizettek egy lánynak egy nagyobb összeget, hogy jöjjön el a legénybúcsúmra és teljesítse a kérést. Ha józan vagyok valószínűleg nem dugom meg, de ott abban a felfokozott állapotban, nem kevés piával, meg ahogy kellette magát, vetkőzött, taperolta a farkam, síkosítózta a popsiját előttem, ott nem volt agyam ahhoz, hogy ezt elutasítsam. Ahogy szopni kezdte a farkam, az a maradék józan eszem is elment és megdugtam az éjszaka kétszer én is,mások is többen. Másnap már k@rva szarul éreztem magam miatta. Összehazasodtunk ugyan, de sokáig nyomasztott. Konkrétan addig míg ki nem derült, hogy a feleségem a lánybúcsúján 3 egyetemista csávót, akiket az utcáról hívtak be bulizni leszopott egyszerre a barátnői előtt és az egyikkel később fel is ment egy szobába ahol megdugatta magát. 3 év után elvaltunk.


43F

2021. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó vagyok. 39 éves éves voltam, a feleségem 37 éves akkor.
2021. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, de nem írkálok mindenkinek egyesével vissza.

Igen, tényleg 16 éves volt, Győrben, nem Pest, diakmunkas recepciós volt anno egy masszázs szalonban, onnan ismerték és kérdezték meg haveromék, hogy benne lenne és mennyiért. Előtte már egy haveromat szopta pénzért. Gumi nélkül dugtuk. Le is nyelte igen a spermáját aki a szájába élvezett, hagyta punciba, popsiba beleélvezni. 250 ezret fizettünk. 12 en voltunk. De volt akit csak szopott.

2021. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
87%
Ohhhhh ez hány éve volt?
2021. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
92%
Kis matek, írtam most vagyok 43 és akkor 39 voltam.. értelemszerűen 4 éve.
2021. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
38%

mi volt a baj?

Mink2en félre leptetek....

Mi is, bevallotuk, vicsorigtunk egymásra. Én ku-vapecér ő a ku-va aztán folytattuk.

2021. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
72%

A probléma sorozat abból adódott, hogy még ha már túl is léptünk volna ezen, ő időnként hozzám vágta ha csak kicsit később értem haza munkából, vagy bárhonnan, vagy valamiért nem vettem fel azonnal a telefont ha hívott, hogy biztos a tini k@rvámat b@szogattam,azert jöttem később. És kb. nála minden idevezetett ki egy egy kisebb vita alkalmaval is. Aztán egy idő után már ez annyira betett nálam, hogy a legkisebb beszólsásnál is inkább eljottem otthonról, veszekedés helyett. Aztán abban találtam lehiggadasi lehetőséget, hogy gyakorlatilag minden a látóterembe kerülő leginkább huszonéves szép lányt igyekeztem befűzni, ágyba vinni. Személyesen ahol csak tudtam minden jó csajjal flört, szex, tindereztem, szexkeresőkön, munkahelyen, kávézókba, bulikba mindenhol ezerrel fűztem a csajokat.. Ha már otthon úgy is azt hiszi mindig ezért nem érek haza időben,mert b@szok valahol akkor legyen így...

Persze egy idő után szépen bele is buktam,mert volt hogy egyszerre 8-10 lánnyal tartottam a kapcsolatot, próbáltam "randikat" összehozni, egyeztetni,van akikkel csak flörtölesek voltak, de többel csak szex, vagy épp "kapcsolat" nak induló randik, (legalábbis a lányok így hitték) de igazából már nagyon nem tagadtam a vége felé és nem is intéztem túl diszkréten a flörtöléseket sem, dugasokat sem. A feleségem meg nyugtázta, hogy ő tudta, ő megmondta, hogy a tini k@rvámat b@szogatom ezért nem járok időben haza stb. Még ezután voltunk párterápian, mert hát hátha... De nem volt hosszú életű a hatása, pár hónap után ugyanúgy előjöttek a problémak. De valahogy a szándék is elmúlt már bennem teljesen, hogy tegyek bármit is, rahagytam mindent, lesz ahogy lesz. Nem éreztem, hogy annyira ragaszkodna hozzám, lenne értelme barminek. A sok huszonéves lány közül egy kis csodálatossal maradt meg a hosszas beszélgetések, flörtölések, az érdeklődés. Az ő figyelme lett fontosabb, szívesebben kerestem az ő társaságat, akár csak egy kávéra, beszélgetésre. A feleségem erről tudomást szerezve, úgy döntött, menjek ahova akarok 😅 és elindította a válást. Én meg nem tiltakoztam,de igazából én még nem váltam volna 😏 Együtt vagyunk ugyan a barátnőmmel, de nem az igazi...

2021. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
9%
Írd le
2021. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
72%
Küld ha van kedved. Szeretem a jó sztorikat.
2021. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 kisördög1 ***** válasza:
71%
37: Sajnos ismerős ez a fajta gyanúsítgatás és féltékenykedés, pedig azért a párod se volt egy szende szűzlány, egyszerre 3 vadidegen egyetemistával..
2021. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!