Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Volt olyan masztizásot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan masztizásotok, ami valami miatt nagyon emlékezetes volt?

Figyelt kérdés
Extrém helyszín, póz, valami extra gyönyör, bármi ami különösen emlékezetessé tette? 21.bi.lány

2015. szept. 20. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszer volt hogy felébredés után nagyon fel voltam izgulva és úgy csináltam . nagyon ijesztő volt ._.

18/L

2015. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, hogy létező személyre gondolok közben... na volt egy ilyen és az illető közben pont rám írt... XD Meg egyszer a macskám rám feküdt közben, mondanom sem kell egyből elment a kedvem. :D De ezek inkább viccesek. :D
2015. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már extrém helyen, de annyira nem tette különlegessé. Egyszer viszont szokás szerint eléggé felizgulva ébredtem és volt elég sok időm is, szóval szépen lassan kezdtem el, fokozatosan és végül sikerül spriccelve élvezni. Az volt életemben az első ilyen, szóval elég különleges volt. ;) 22N,bi.
2015. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer úgy masztiztam, hogy a volt pasim közben masszírozta a vállaimat, az fantasztikus volt :)
2015. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!