Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan férfiak, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiket felizgat, milyen lenne, ha "megosztanák" a feleségüket, barátnőjüket egy másik férfival? Nézőként, vagy aktívan részt vennének az aktusban? Vannak nők, akiket lázba hozna egy ilyen felállás?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy sokaknak elképzelhetetlen és nagyon perverz a kérdés, de a sok éves megszokás után lehetne ily módon "feldobni" a házaséletet?

#hármas szex #Biszexualitás a párkapcsolatban #Új férfi a hitvesi ágyban #Házasélet másképp
2020. máj. 21. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak olyan férfiak akik a fent leírt cucoldot szeretik - tele vannak velük a swingerklubbok (szerencsére, csak nyitna már ki a DL is végre :D )


A házaséletet akkor "dobod fel" ha a mindkét fél erre vágyik. A többes játékoknak ez az alapszabálya - mármint mindkét félnek ugyanúgy vágynia kell rá és izgalmasnak tartania.

2020. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Igen.Az én párom is egy ilyen férfi,akit felizgat,ha engem más férfi gyentel.10.éve vagyunk eggyütt és a 3.év után apránként beadta nekem,hogy ez a perverziója.Először nem hittem neki,sokat sírtam emiatt,azt hittem,hogy akkor nem is Szeret engem igazán,ha ezt kívánja tőlem.Kb.2.évébe telt,míg meg tudott főzni.Aztán belementem.Egy barátjával,akí nagyon szimpatikus volt nekem.Még utánna is sokat sírtam,hogy hagyjuk ezt abba,Ne folytassuk,De ő csak a saját perverzióját nézte.Hogy mi lett a vége?Beleszerettem a barátjába.Aztán elmondtam neki És minden efféle perverziójával felhagyott.Azért mégis vele maradtam,De sok idő kellett ahhoz,hogy a barátját elfelejtsem.

31/N

2020. máj. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Vannak. A férjem szinte az összes barátjával lefeküdtem miközben ő nézte és az arcomra élvezett amennyiszer csak tudott...
2020. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
De szivesen lennék a férjed barátja én is😁
2020. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
55 éves férfi vagyok és engem nagyon izgat a dolog. Szívesen beszállnék harmadiknak egy párhoz!
2020. máj. 22. 08:54
 6/20 welcome1976 ***** válasza:
100%
Igen engem nagyon izgat amikor nejem egy másik pasi dugja vagy szopatja előttem. 40-es pár vagyunk.
2020. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak,de mind a két félnek vágynia kell erre,érzelmek nélkül.
2020. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7-es Nálatok ez működik?
2020. máj. 23. 16:50
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel és a barátommal voltunk hármasban több alkalommal. Gyönyörű és egyben izgató volt látni a barátom farkát a párom szájában, majd a puncijában.
2020. máj. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12 éve élünk így, jót tesz a kapcsolatunknak, folyamatosan meg tud újulni ezáltal. Csak nyitott és elfogadó emberek között működhet szerintem, a legtöbb kapcsolatot tönkretenné, szóval csak óvatosan ezzel :)
2020. máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!