Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk,szeretitek a hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,szeretitek a hármas felállást?

Figyelt kérdés
69-es póz,én alul asszony felül,közben haver hátulról,felváltva dugja az asszonyt és cumiztat engem,a végén takarítom az asszonyt.Nincs ennél jobb.:)
2020. máj. 14. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát én ebben nagyon benne lennék!!
2020. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik kipróbálnám
2020. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt én is szívesen kipróbálnám :)
2020. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 K.L.Kiss ***** válasza:
86%
Ezt nem könnyű kivitelezni. Kényelmesebben lehet megoldani, ha a pasi hanyatt fekszik, a hölgy (ha nem túl testes!)háttal beleül a farkába ás a mellkasára dől. Így Te mindkettőjük lába közé térdelve kényelmesen hozzáférsz a csiklóhoz, miközben a másik férfi farka ki-be csúszkál a szád mellett.Kicsit a szádba, kicsit a punciba. A végén meg spricc a szádba. Legalább is mi így szoktuk csinálni. Ez vált be a legjobban.
2020. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól beszélsz. Szeretem és szoktam is a partnereimmel csinálni

Minden finomságot.

2020. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hármasba én is szívesen beszállnék! Ez nagyon jól hangzik! 😁 55 éves férfi.
2020. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ebbe én is benne lennék,én is 50-es pasi
2020. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!