Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek mi a véleménye a biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a biszexualitásról? Lehetséges hogy ez egy magasabb rangú szexualitás, mint az egyéb kategóriák?

Figyelt kérdés
egyszerre lehet szopni és nyalni
2020. ápr. 28. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én lány vagyunk, nálunk is ez van csak fordítva. Hetero fiúkat nem érdekli hogy a lányokat is szeretjük, leszbikusokat meg sokszor zavarja hogy fiúkkal is voltam.
2020. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy magasabb "rangú", nincs ebben hierarchia. Sőt, Istenigazából zsákutca, mármint ha az evolúciót kérdezed. Előbb utóbb nem lesz ilyen szubkultúra, egyszerűen azért, mert nincs szaporítás. Én sem értem, miért, mielőtt bárki megbélyegez, ám/de ue. vonatkozik a homoszexualitásra is. Tudom, hogy egyes esetekben a természet megoldotta ezt a kérdést, de nálunk nem fogja, legalábbis a mi életünkben nem ;) Örülnék, ha inkább társadalmilag lenne rendezve ez a kérdés :\
2020. ápr. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Már miért ne tudnának a biszexuálisok szaporodni?? Az ugye megvan, hogy a biszexualitás azt jelenti, hogy a saját és az ellenkező nemhez is vonzódik? Az ellenkező nemmel pedig tud szaporodni ugyanúgy, mint egy heteró. A biszexuálisok döntő többsége "heteroszexuális párkapcsolatban" él, azaz egy tőle ellenkező neművel van együtt. És ha nem védekeznek, akkor ott előbb-utóbb lesz gyerek is.
2020. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!