Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk. Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Lányok mi a véleményetek a biszexualitásról, és elítélitek -e őket?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Aki értelmes ember az ezzel nem foglalkozik. Mit tartozik rám, hogy más kit szeret és kivel szexel?

Semmi közöm hozzá. Ha meg az orromra is köti, miért kéne bárkit is elítélnem?

Az ilyen kérdés kiváló táptalaj a homofób bigott embereknek egy kiadós b..izásra, fröcsögésre, a másik oldalt meg aki nem jól viseli a középkori sötétséget, csak bosszantja.

Egyébként a vélemény, mint a s399lyuk. Mindenkinek van, de ki kíváncsi a másikéra?

A szexualitással is így vagyok. Mindenki szeret valakit, mindenkit izgat valami. Nem tartozik rám, amíg nem a kérdéses személlyel kívánok szexelni.

2017. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Az zavarna ha a párom szájában vagy fenekében járt volna már férfi farka. De amúgy nem érdekel ilyen "elítélgetés" szempontjából.


Az egyetemen is egy meleg srác az egyik legjobb haverom a szaktársaim közül.


21/L

2017. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Semmi bajom nincs vele, én elfogadom őket, de egyetértek kettessel. A pasim ne legyen az.
2017. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akik a heterokat is gyozkodik az "igazukrol" azokat elitelem, amugy mint betegsegre ugy tekintek.
2017. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem békén hagynak, akkor én is őket. Ennyi.
2017. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!