Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok a biszexualitásról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a biszexualitásról?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 17:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig kerestem bi lányokat az aktuális szexpartnerem mellé harmadik lánynak,már csak tartós szexpartnert keresek.
2017. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Sokan azt gondolják hogy undoritóak a bisexek. Én úgy gondolom hogy férfiba undorító, nőbe viszont nem olyan gáz.
2017. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Miért kell különbséget tenni? Miért undorító az egyik esetben és miért fogadható el a másikban?
2017. dec. 23. 18:35
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem férfi-férfi sex undorító bár lehet azért allitom ezt mert leszbikus vagyok és undorodom a férfiaktól. Ez csak az én véleményem
2017. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem gondolod, hogy kicsit álszent, hogy olyan emberek akik maguk is az lmbt közösség tagjai gondolkoznak így?
2017. dec. 23. 18:42
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom alapvetően elfogadom őket de nem nézném meg ahogy sexelnek. Van is meleg ismerősöm ő elfogadja ezt a véleményemet.
2017. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Két férfi együtt nem a legszebb látvány, melyik csaj akarná ha a pasija más férfi farkát akarná a szájába venni? Két pasi az emberek szemében férfiatlan, undorító. Két csaj pedig a hetero pasik szemében is izgató, melyik hetero férfi nem akarna hármast két csajjal, sokan ha biszex a barátnőjük még azt is hagyják nekik hogy más lánnyal kavarjanak, mert izgatja a fantáziájukat.

Ez nem az én személyes véleményem, nekem semmi bajom senkivel biszexek között is vannak normálisak, bunkók, viccesek, kedvesek, hülyék stb. mint heterok között.

2017. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Na az utolsó véleményét osztom
2017. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

A biszexuális emberekrôl semmi rosszat, nem tehetnek róla, ahogy a melegek sem, tehát nem vagyok elôítéletes velük szemben, meg nem is utálom ôket.

Magát a homoszexuális közösülést viszont visszataszító, gusztustalan dolognak tartom.

2017. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Na tessék ezzel nem csak én vagyok így
2017. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!