Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok a biszexualitásról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a biszexualitásról?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 17:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7-es jól írja.
2017. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha az biszexualitás hogy szeretném kiverni valakinek akkor az vagyok,ez izgató számomra.
2017. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Biszex pasi vagyok. A számomra nem undorító egyik nem esetében sem, hogy egymással szexelnek. Azzal, hogy bi vagyok, úgy érzem tagja vagyok egy olyan közösségnek, amelyik nem undorodik a másságtól, és elfogadja, hogy vannak olyan nők és férfiak akik nem csak az ellenkező nemmel, hanem a sajátjukkal is szexelnek.
2017. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Biszex vagyok és nem bántam meg soha,hogy így élek.
2017. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi gondom ezzel... foleg azert mert szerintem en is az vagyok.

Igaz engem a lanyok szexualisan vonzanak , nem tudnek kapcsolatot elkepzelni de hogy ossze jarjunk kielegiteni egymast az siman :D

Ugy hogy nekem szemely szerint nincs problemam ezzel. 25/L

2017. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom... nekem egyáltalán nem férfiatlan két férfi együtt. Nem tudom miért lenne. Lányként baromi vonzónak tartok egy ilyen aktust. Imádok csókolózó férfiakat nézni, iszonyat szexi. Ugyanígy vagyok két nővel is. Biszexként az a véleményem, hogy semmilyen szex nem undorító. Ugyanarról szól bármilyen “fajtáról” legyen szó.
2017. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Semmi bajom a biszexekkel, én is az vagyok. Egyedül amit ezen az oldalon tapasztaltam, hogy rengeteg bi pasi írja hogy csalja a barátnőjét néha pasival, a csaj tudta nélkül és teljesen elfogadhatónak tartja, ez az amit rendkívül gusztustalannak tartok. Komolyan elhányom magam az ilyen kérdésektől. Persze nem veszek emiatt minden bi pasit egy kalap alá, szóval akinek nem inge...
2017. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
2x annyi jelölt :)))) dupla élvezet
2018. jan. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az gáz ha én férfiként a 2 lány dolgot is visszataszítónak találom? Nem baj csinálják az engem nem érdekel, nem ellenzem. Csak ne előttem. 2 pasival pont ugyanígy...
2018. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy bi vagyok, mert nem kell fujjognom akkor sem, ha férfi+férfi, sem ha férfi+nő csinálja. :D
2018. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!