Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk, ti nektek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk, ti nektek nincs olyan, hogy utáljátok magatokat utána?

Figyelt kérdés
Tehát miután voltatok sráccal utána utáljátok magatokat? ÉN minden alkalommal miután egy srácot megdugok vagy leszop utálom magam és megfogadom hogy soha többé nem megyek bele. Aztán pár nap és újra benne lennék.
2020. ápr. 18. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én majdnem ugyanez vagyok, csak még szűzen, mivel pasival nem találkoztam. Egy farokverős videochat után, ahogy elélvezek, onnantól kezdve utálom magam. De ahogy pár nap múlva begerjedek, indul az egész előröl...

37f

2020. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat ilyen - egészen addig így is marad amíg el nem fogadod magad a vágyaiddal együtt. Döntsd el hogy harcolni akarsz egész életedben önmagaddal, vagy végre elfogadod saját magad a vágyaiddal együtt.
2020. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy utálom magamat, csak elmegy a kedvem az egésztől utána és megbánom. Nem tudom mi lehet ennek az oka, elélvezés után van, pedig alapjában nem utálom a vágyaimat. Nektek csaj után is van bűntudat vagy csak pasiknál?
2020. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem csak kb 20 percig van meg ez a rossz érzés, aztán elmúlik.
2020. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak a pasis témák után fordul velem elő ilyesmi, a lányoknál természetesen nincs ilyen.
2020. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom fiúkhoz szól a kérdés,de én bi lány vagyok,a lányok sokkal jobban érdekelnek,szinte leszbikus vagyok.Akkor utálom magam,amikor beleszeretek egy nőbe,akiről aztán mindig kiderül,hogy heteró.Sz...opás az élet annak a nőnek,aki nem heteró.😡😡😡😡
2020. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A bűntudat elélvezés után azért van, mert nem fogadod el önmagad.


Elfogadni magad, és tisztában lenni a vágyaddal nem egy és ugyanaz.


Bocsánat, hogy beleszólok, én meleg pasi vagyok, és nekem is így volt egészen addig amíg el nem fogadtam, hogy az vagyok ami.

2020. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Soha nem volt.Alig vártam a következőt.Majd el múlik.

Ez inkább szégyen érzet.Még nem tudtad elfogadni.

2020. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit utána én is úgy érzem de jobban vágyom rá így elmúlik és csinálnám megint. 27p
2020. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu
2020. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!