Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egyszer kipróbálnám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kipróbálnám a szopást úgy hogy eddig csak nővel voltam, kell félni attól hogy utána homo lennék? 24F

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, biszex maradnál, ami eddig is voltál.
2020. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig miért voltam az? Ha csak nővel csináltam mindent? Csupán mert fantázia szinten izgatott?
2020. jan. 28. 09:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont azért mert fantázia szinten izgatott
2020. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megélni a vágyakat, ahhoz, hogy azok legyünk, amik.

Ha vonzott a gondolat férfiakkal is, akkor bizony biszex voltàl. Mert ennyi erővel amíg valaki nem esik túl az első szexuális élményén, addig nem lehet meghatározni a szexuális orientációját? És lényegtelen hogy biszex valaki, mert amint növel fekszik le heteronak számít, amint férfival, akkor homonak?

Ezt csak azért fejtegettem, hogy érezd az abszurditást.

2020. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ha még nem voltam se nővel, se fiúval, akkor aszex vagyok? Nem ez határozza meg. Téged izgatnak a fiúk és lányok is, szóval biszex vagy. Egyébként én is az vagyok, de még nem voltam fiúval.

2020. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon múlik, hogy homo, biszex , vagy hetero vagy, hogy mit és kivel csináltál. Azért, mert leszopsz, szexelsz vagy akármit csinálsz fiúval a szexualitásod nem változik, lehet, hogy nem is élvezed, és akkor legalább biztosan tudod, hogy hetero vagy. Am utálom ezeket a beskatulyázó elnevezéseket, meg van mindenkinek a saját szexualitása, pl agyon sokan vannak úgy akik csak a szexet kedvelik a saját nemmel, viszont szerelmesek nem tudnának beléjük lenni(biszex és biszex között is van különbség). Az embernek a saját szexualitását fel kell fedezni, ha nem vagy benne biztos, meg sem próbálod a szopást, és inkább nem is gondolsz többet rá, azzal csak azt éred el, hogy nem fedezed fel a szexualitásodat, de attól még olyan szexuális leszel amilyen vagy, nem változtatsz rajta. Ne félj a saját szexualitásodtól, és igenis fedezd fel azt!
2020. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Kár naponta megkérdezni, mert úgysem fogod megtenni. Okoskodás a tett halála. Nagy igazság.

Te nem vagy homo, nem vagy bi, kíváncsi hetero vagy és mint ilyen, egyben határozatlan abban,amire vágysz.

Így lenne ötösöm a lottón, hogy sosem lesz farok a szádban.

2020. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az van,hogy csajokkal voltál,izgat ,de nem akarsz meleg lenni..tapasztalatbol mondom nekem is volt bnöm,,,es kiprobáltamfiuval es nekem sokkal jobban bejön a fiuszex,,szal ha kiprobálod,,van esély rá,hogy tetszeni fog...igy a késöbbiekben megint izgatja az agyad,hogy mégegyszer...szal könnyebb lenne elfogadnod magad ugy,hogy lányokkal is jo es fiukkal is jo..csak a neveltetés,a közizlés,vallás miatt frisztrált mindneki,,,a szex minden formája jo,ha mindkét fél akarja..ennyi,csak el kell jutni ahhoz ,hogy ne más megitélésétöl tartsunk,hanem ugy éljuk az életunket,ahogy nekunk tetszik es jolesik.
2020. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Saját példámból kiindulva, én ugyanúgy mint te a szopást szerettem volna kipróbálni. Addig szexuálisan csak nővel voltam. Mikor megtettem, utána egyre több minden érdekelt. Most arra a szintre jutottam, hogy már jobban élvezem a szexet pasival mint nővel.
2020. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennél homo hanem biszex - illetve már az vagy, mivel a saját nemed izgat szexuálisan. Akár megteszed, akár nem.
2020. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!