Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha hagynám egy srácnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hagynám egy srácnak, hogy leszopjon utána is izgatna lánnyal?

Figyelt kérdés
Ez olyan bi srácoknak szól, akik már voltak csajjal és sráccal is. Utána nem volt az, hogy mindig srácokkal? Csak mert ahogy látom srácot egyszerűen találni. Legalábbis akik eddig látták a farkam mind belementek volna csak vidékiek voltak. De kicsit tartok attól, ha egyszer lesz sráccal akkor utána már csak vele akarom mert a csajokat fűzni kell...
2020. márc. 8. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne.Általában a bi pasik lánnyal kezdik.Azután majd

Felváltva.Ha volt csajod,akkor tudod,hogy az is jó.

Biszexnek lenni a legjobb dolog.Ne akarj más lenni!

2020. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Izgatna hát, a sorrend nem befolyásol semmit!
2020. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze :)
2020. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányokkat mindig nehezebb megfűzni ilyesmire, nekem a legjobb szopásaim srácoktól voltak, mert ők pontosan tudják, ők is mit élveznének. Nekem is úgy indult anno, ha nincs csaj akkor valamelyik haver is jó lesz, de ezen a ponton kb 8O-2O az arány a pasik javára, pedig igazából a lányok jönnek be jobban...
2020. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoptam már le több ilyen pasit is, meg d*gtak is már meg. Nem volt csajuk, kellett a lyuk, utána nem volt egynek sem problémája csajjal.

Kivered utána is kívánod a csajokat nem?

2020. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!