Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez miért van? Ez az én hibám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Ez az én hibám?

Figyelt kérdés
A barátnőm biszex én pedig teljesen hetero vagyok. Eddig a barátnőmnek 2 barátnője volt. Annyit tudok hogy volt szexuális érintkezés de hogy milyen, mennyi azt nem. Nem igáz beszéltünk róla mert nem izgat a téma. Le akartunk feküdni és meg is tettük. De tök fura volt mert vagy 5-7 percet a cicijével kellett foglalkoznom aztán elkezdtem nyalni, ő meg kiaktatott hogy azt hogyan kell. Majd elment utána elégbénán kezdte de aztán rájött hogy kell szopnj. Majd jött volna a behatolás és ő elhúzódott, nem akarta, ősszezárta a lábát. Aztán meggyőztem hogy nem tudja még milyen jó dolgot hagy ki, és had mutassam meg. Miután betettem neki sipákolni kezdett hogy ez fáj meg vegyem ki. Dehát nem volt szűz mert csak ujjazták vagy dildóval csinálták vagy franc tudja hogy csinálják a csajok... Majd azt mondta hogy érti miért mondja mindenki hogy a férfiak önzőek az ágyban, és hogy lány sosem okozott neki fájdalmat, mert a szex nem arról szól. De most miért háborodott fel? Megpróbáltuk, fájt, legközelebb majd jobb lesz

2020. márc. 1. 08:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
igen a te hibád. előttem már leírták. barom vagy.
2020. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked még sokat kell tanulnod a szexről.
2020. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!