Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg az én hibám, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az én hibám, hogy túlhamar elmegy?

Figyelt kérdés

Második partneren hosszúkapcsoalt után igy nem tudom mihez mérni, már 2x lefeküdtünk az új barátommal, sose tart tovább mint nagyon max 20 perc, előjátékkal együtt.

Már nagyon belemelegedünk a dolgokba mihelyt kettesben vagyunk és amikor oda kerülünk h levesszük a ruhát semmi orál ilyesmi csak be és pózváltások, aztán ő elélvez én meg nem. Azt mondja, hog el kellett vollna élveznem :(

Előző barátommal sose volt ilyen problémám mert sokáig tartott és sok orális játék volt..

19/L 28F


2019. ápr. 18. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz párt választottál 🤷🏼‍♂️ Előfordul.
2019. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy te miért nem élvezel el
2019. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

nehogy már a te hibád legyen...

én sem bírom sokáig, az első kör tényleg ilyen 10 perc körüli talán (a többi már jobb hálisten) akárhogy is csináljuk, de ezt tudom magamról és megdolgozom előtte barátnőm kézzel/szájjal éppen mivel hogy már akkor legyen orgazmusa vagy legalábbis nagyon közel legyen hozzá, így azalatt a 10 perc alatt is kilehet csalni egyet (mostanában szimultán sikerül, így iszonyat jó esküszöm :D).

szóval több előjáték a részéről és több kör ha bírja. Ha meg nem, akkor fejezze be máshogy..

2019. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Rossz adottságú a pasid.


Ha élvezni akarod a szexet még az életben akkor cseréld le.

2019. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell lecserelni

Meg kell beszelni a dolgokat

Ha pedig nem hajlik ra akkor egyertelmu hogy jobb kulon tenyleg

2019. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Csatlakozok az első hozzá szólóhoz. Velem nem lenne ilyen bajod.
2019. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát èn kb 2 perc vagyok elsőre ha bekerülök a barátnőmbe. De ezzel nagyon is tisztában vagyok, ezèrt többnyire felizgatom nyelvel ès kèzzel annyira h attol èlvez el h beteszem. De èrtelem szerűen ránt magával. De mi folytatjuk mèg attól. Többnyire.

31F

2019. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!