Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom hamar elmegy, eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hamar elmegy, eddig nem volt ilyen, mi lehet az oka? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve feküdtünk le egymással a barátommal, egyikünknek sem ez volt az első, de mindketten tapasztalatlanok voltunk. Hónapokig nem volt semmi probléma a szexben, lassan átálltam fogamzásgálóra, én személy szerint azt preferálom, neki dem volt kifogása ez ellen. Az első időkben csodálkoztam is, hogy a menetek hossza nem változott sokban, csak az első óvszer nélküli tartott pár percig.

Később azonban ez megváltozott, egyre rövidebbek lettek a menetek, és a barátom egymás után sem bír már annyit (ha nagy ritkán sikerül neki felállítani másodikra, akkor sem tud elmenni, lelankad). A gyógyszerrel problémáim akadtak, így jelenleg óvszerrel védekezünk, olyannal, amilyennel a gyógyszer szedése előtt (teljesen basic óvszer), lassan egy hónapja. A menetek hossza azonban nem változott.

Én amúgy is hamar elmegyek (kb 10 perc misszionáriusban, kutyában akár 5), de neki semmilyen pózban nem tart tovább 3-4 percnél.

Én 19 vagyok, ő 20.

Igyekszem vele megértőnek lenni, ugyanis látom, hogy nagyon bántja a dolog, és beszéltünk is erről, most próbálkozik más technikákkal, többször kiveri egy nap stb stb.

Engem az érdekelne elsősorban, hogy vajon mi lehet ennrk az oka, érdemes-e orvoshoz fordulni, lehet-e az oka mondjuk stressz, fáradtság vagy önbizalomhiány? Esetleg valami testi probléma?

Illetve én mivel tudnék neki segíteni?

Előre is köszönöm a segítséget!



2019. jan. 17. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

ez érdekes és had adjak neked egy nagy pacsit, amiért tényleg értelmes kérdést tettél fel és látszólagosan már sokat járt az agyad rajta.


elsőnek arra gondoltam, hogy régebben kiverte a szex előtt és ezzel felhagyott, de ezek szerint már próbálkoztok mindenfélével.

Második tippem az, hogy egyszerűen hozzászokott a hamar elmenéshez. Sajnos ez könnyen történik és nehéz leszokni, mikor a szervezet három szex alatt elmegy 4 perc alatt, akkor ehhez hozzászokik. Ilyenkor sok tréning segít, amivel el lehet nyújtani.


Nekem van egy olyan érzésem, hogy valamiben ludas a pasid, amit nem mond el (maszturbálás, tompító krém vagy hasonló, amivel az elején fel akart vágni, mert kapcsolat eleje szokott "rövid" lenni inkább)


Milyen változások történtek amúgy még az életetekben? Sport abbamaradt? Vagy éppen erősödött? Változott valamit a munka/egyetem? Stressz? Lankadság? Hobbi jött vagy abbamaradt? Ki kell deríteni, hogy ez fejben van (pl stressz miatt) vagy fizikális (akár betegség, akár általános erőnlét). Ha kizártatok mindent, akkor persze érdemes orvoshoz elmenni, de lehet csak átmeneti.


Amúgy amit magamon észrevettem, az a tipikus téli letörtség, amikor kevés a napfény, kevés a vitamin, motiváció is béka popója alatt, és ez nagyon befolyásolja az én szexuális állóképességemet is. Most kezdek csak kilábalni belőle és december közepe óta tart.

2019. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg szimplán az az oka, hogy az elején stresszelt és ez nehezítette, hogy elmenjen. Most meg már feloldódott jobban és így meg könnyebben elmegy
2019. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ez 7 év alatt változott meg, az elején 1.5-2 órát simán bírta józanul, most józanul 15 perc körül van egy pózban, ha iszogatunk kicsit vmi miatt, és utána van szex, akkor még mindig sokáig bírja.

Én elkezdtem egy ideje intim tornázni, hogy majd a szülést is könnyítse, és arra gondoltam, hogy lehet ennek is köze van hozzá, mert amikor nagyon jó nekem, akaratlanul rászorítok, és erősebben szorítok, mint régen. Próbálok odafigyelni rá, de nem mindig sikerül.

Egyébrént a stressz nagyban befolyásolja a szexuális életet, nálunk volt olyan időszak, amikor heti 1 volt csak, mert semmi életkedve nem volt páromnak, kikészítették a munkahelyen.

2019. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kizárnám, hogy tompítót vagy ilyesmit használt, mert nagyon nem illene hozzá, szóval inkább a második válaszolónak lehet igaza.

Mostanában sok minden változott, de valójában semmi sem: átment levelezőre az egyetemen, hogy mellette dolgozhasson. Gondoltunk arra, hogy azért nem bírja, mert fáradt. Hétvégeken találkozunk csak, ugyanis az ország másik felén lakik, így van ideje pihenni, de akkor sem volt jobb. A munkábab sajnos nem mentek mostanában jól a dolgok, ez igaz, de előtte, mikor állítása szerint minden oké volt az élétében, ugyanúgy nem ment.

Abban lehet valami, hogy állandósult ez az állapot.

Mindenesetre tényleg köszönöm az eddigi válaszokat!

2019. jan. 17. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztom 2-es véleményét. Kiegészíteném annyival, hogy az elmúlt idő alatt sok mindent megtanult, megtapasztalt a veled való szeretkezésekben. Rájött, mi okozza a legtöbb élvezetet neki, és óhatatlanul is azt keresi.
2019. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!