Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom csak popsiba hajland...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak popsiba hajlandó szexelni velem, a csiklómat szájjal és kézzel is szokta izgatni, elmondása szerint azért nem dugja a puncim, mert nagyon tág, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
cseréld le a betegagyú,seggmániás,kisfarkú barátod.mert orvosi eset.
2016. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Remélem hogy nem komoly a kérdés! Ennyire nem lehet buta egy lány! Ha igaz akkor tényleg küld el a francba azt a beteg önző hülye gyereket! A kérdésedből ítélve huszon évesek lehettek! És nem hinném hogy ilyen fiatal lánynak tág lenne a puncija! Max a barátodnak nagyon kicsi a farka!
2016. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
popsiba hajlandó? mert kicsi a farka és nemérez téged? kidobnám mint macskát,önzö,hazug alak.nemérdekli neked mi jó.
2016. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom, biztos rosszul írtam, legalábbis nem egyértelműen.

Nincs probléma a méretével, az eddigi barátaim közül is volt aki már panaszkodott ugyanerre, hosszabb ideig nem voltam még együtt senkivel, már aggódok, hogy talán ez lehet az oka?

2016. nov. 19. 16:37
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
análballont tudtok használni, azt a fenekedben felfújod, ettől a hüvelyed szűkebb lesz.
2016. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Kegel gyakorlatok.
2016. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! Ha így folytatod akkor a popsid biztos hogy olyan tág lesz hogy pelenkát kell majd hordanod! Nézz után nyugodtan neten! Popsi szexet nem szabad gyakran csinálni! Max egy héten 1x! Nagyon komoly következményei lehetnek ha túl sokszor csinálja valaki! És hidd el nem a punid miatt nem maradtak veled sokáig! Túl gyerek pasikkal jártál akiknek csak arra kellettél hogy párszor meg dugjanak!
2016. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
nekem elég vastag a farkam, kipróbálnám, tényleg tág vagy e :)
2016. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy az az oka, hogy fél attól, hogy teherbe ejt a védekezés ellenére? Én olvastam ilyet is valahol...
2016. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tartunk a terhességtől, mert semmiképpen se tartanám meg, hiszen még tanulok. Köszönöm a normális válaszokat!
2016. nov. 19. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!