Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a csaj ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a csaj ugy tudja hogy mar szexeltem es kozbe pedig nem? Az igazsag elmondasa ki van zarva?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 03:46
 1/7 anonim válasza:
Elég cinkes lesz ha rájön
2016. jan. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Verd ki mielőtt elindulsz,aztán imádkozz...nem kellett volna hazudni,lehet rábaxol.
2016. jan. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat ha o tapasztalt eselyes, hogy ra jon...en inkabb bevallanam.Csajok csipik az oszinteseget!... Sok pasi kamuzza ezt amugy,nem csak Te.


Ha megsem akarod bevallani akkor rafoghatod az idegessegre,mert meg tapasztaltabb pasik is sokszor paraznak az uj kapcsolatban az elso egyuttlet elott... 29/n

2016. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kapcsolatról van szó, vagy alkalmiról?

barátom sem mondta el, hogy én voltam neki az első.

2016. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
alkalmira tervezem én, a hölgy kapcsolatot szeretne. milyen pózokat ajánlatok ami a kezdőknek is jó ?
2016. jan. 30. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdőknek a legjobb póz:

[link]

2016. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem maradj a hagyomanyos misszionariusnal...
2016. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!