Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre jobban zavar, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban zavar, hogy a barátom gyorsan elmegy, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

3 és fél évvel ezelőtt vesztettem el vele a szüzességem, ő a legelső barátom. Mindennél jobban szeretem, és sosem hagynám ott, főleg nem egy ilyen probléma miatt, de nagyon zavaró, hogy nincs normális szexuális életünk. Legtöbb esetben 15 mp alatt elélvez - sokadszorra is, hiába csináljuk egymás után 3-4x. Csiklóval én el tudok menni én is elég hamar, ez nem probléma, de hüvelyileg sosem tudtam. Nem tudom, hogy ha hosszabb lenne a szex, sikerülne-e, mert még sosem éreztem semmit, de nem tudom, hogy megy ez, mikortól kéne jónak lennie, stb. Mindenesetre ha nem is éreznék semmit, akkor is jobb lenne, ha tovább tartana..

Én nagyon sokáig vártam, de egy idő után éreztem, hogy ez nincs rendben. Próbáltunk is sokszor beszélni erről, és ő próbálkozik, tényleg. Annyira igyekszik, és abban a pillanatban ahogy elment, elkezd engem másképp kielégíteni, és ezt nagyra becsülöm. Mégis úgy érzem, lemaradok valami jóról, és ezt szeretném megoldani. Vele megoldani.

Mit gondoltok, lehet megoldás a problémára? Ismertek mást, hasonló helyzetben?

20L


2018. máj. 16. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hordja a farkát úgy a boxerban, hogy hátra van húzva a fitymája, így érzéketlenebb lesz. Gyakoroljon hokizni úgy, hogy elhúzza az orgazmus. Ha beléd teszi, ne egyből 100-on pörögjön, hanem mikor érzi, hogy jön lassítson, akár álljon meg.

Ha eléggé koncentrál és tudja mire kell koncentrálni, mire nem, akkor ő fogja eldönteni mikor élvez el. Én úgy szoktam csinálni, hogy csapatom amíg nem érzem, hogy közeledek.. olyankor kicsit lelassítok egy időre, ezt úgy fogom fel, hogy az a 2. fázis. Elkezdek olyan dolgokra gondolni, amiknek köze nincs a szexhez, ha kell oda sem nézek.. aszexuális dolgokra gondolok.. falevél.. elkezdek számolni.. arra gondolok vajon mit ettem ma.. stb.. Simán tudom folytatni megint.. arra kell csak figyelnem, nehogy "túltoljam".. ne az élvezés határára kerüljek, mert onnan nincs visszaút kb.. próbáljátok ki mindet, remélem segít valamelyik nektek.

Ui.: esetleg húzzon gumit, az sokat tompít a dolgon.

23F

2018. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Három éve tizenöt másodperc után elpriccol? Elég jól bírod.
2018. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Deflohelp ***** válasza:

Csinálja Extra Safe óvszerben, annak vastagabb a fala és kevesebbet

lehet érezni benne az együttlétből.

Használjon sok síkosítót, az is csökkenti az érzést.

Szex közben gondoljon sündisznóra, súrolókefére vagy trisóra.

Lehet kapni orgazmust késleltető kenőcsöt és sprayt is.

2018. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

A nők nagy százalékának nincs hüvelyi orgazmusa csak csikló.Szóval emiatt ne aggódj.

Az,hogy a párod ilyen gyorsan elmegy viszont gáz egy kicsit pláne 3 év után.Meg kellene tanulnia kèsleltetni az orgazmusát.Őt nem zavarja ez a dolog???

2018. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáljon meg inni kicsit. Én mikor elvesztettem 1 órán át döngettem a csajt és nem is tudtam elmenni, igaz hogy előtte ittunk pár felest, az sokat segített. Csak nem szabad túl sokat sem inni mert akkor meg már lehet fel sem áll neki. Sört kevésbé ajánlanám, inkább töményeknél vettem észre ezt a hatást. Bár ha sokadjára is 15mp akkor ott valami más baj lehet szerintem. Urológia, pszichológus bármi. Ha annyira próbálkozik szerintem már utána járt volna.


UI: Amit az első írt azzal lehetne fokozni hogy körül metélteti magát, mert pl nekem hosszú a fitymám és sehogy sem állna meg úgy a gatyában. Egyik haveromnak ez bevált, bár neki nem ilyen miatt kellett a metélés.

2018. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg az a bajom hogy sosem élvezek el csak ha kézzel rássgittek :/enyhe fitymaszűkület miatt..
2018. máj. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát mindegyik szex előtt csak nem fog berúgni hogy jobban bírja. Körülmetélés "csak" emiatt megint túlzás szerintem.

1. használjatok gumit, ha használtok akkor használjatok vastagabbat

2. hülyén hangzik, de ne csak rád koncentráljon, tehát ne úgy kezdje a szexet, hogy egyfolytában a melled vagy puncid nézi és arra gondol, hogy ez hű de jó, mert akkor tuti eldurran ugyanúgy, lazuljon el és gondoljon másra, ne arra hogy milyen jó helye van a farkának

3. a 15mp nem sok, szóval kevés időtök lesz, de játszatok olyat, hogy elkezditek és mondok egy hülyeséget, 10mp után kiveszi, picit nyugszik és újra, de ezt csinálhatjátok mással is, orálnál vagy kézimunkánál is, saját magának is csinálhatja, gyakorolja hogy mikor már közel van akkor nincs nyúlkálás, vár egy picit, aztán újra kezdi, macerás de hosszú távon csak ez segít neki javítani az idején


sok sikert, 26F

2018. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Járj össze kitartóbb férfival. Én pl egy órahosszáig is tudok kefélni egyfolytában ;)
2018. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A csikloi teljes erteku orgazmus. A huvelyire rengetegen nem kepesek, ne varj el olyat a testedtol, amire valszeg nem is kepes. A tobbi csak mitosz.


Az orgazmus akarasa/engedese meg fejben dol el. Mielott erzi, alljon meg. Es csinalja ujra. Mkinek meg kell tanulnia a sajat testet iranyitani. Csodalkozok, hogy 3 ev utan neki nem sikerult. Gondolom ot nem erdekli annyira.

2018. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 meg az is jobb lenne ha hetente egyszer berúgna hogy megtudja baszn! normálisan a nőjét. De 1, 2 feles is segít, az már miért lenne berúgás?
2018. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!